Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este a párom szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este a párom szüleinél töltöttem életemben először és egy szörnyű baleset történt hogy nézzek a szülei szemébe ezek után?

Figyelt kérdés

szóval az egész ott kezdődött hogy a párommal megittunk egy pohár sört aztán nem sokkal az apukája mutogatta nekem milyen boruk van abból megkóstoltam egy kicsit meg a házipálinkát is rám tukmálta (éhgyomorra hozzáteszem egy kiflit ettem reggel tejjel) és amikor leülütkn az asztalhoz már nagyon rosszul éreztem magam és a gyomrom is kavargott amikor véletlenül félig ráhánytam az asztalra nem volt eléd időm elfordulni a fele sültek mind olyanok lettek rámjött a sírás is feálltam beszaladtam a párom szobájába és véletlenül még oda is odahánytam egy kicsit aztán gyorsan eljöttem :S a párommal beszéltem azt mondja nem haragszanak de azok az arcok úristen elsűllyedek szégyenemben hogy nézzek ezek után a szemükbe tönkretettem a karácsonyt és még a kajájukat is

ti mit gondolnátok ha ti lennétek a szülők vagy pasi?


2014. dec. 25. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak vicc? xD
2014. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Fiiú.. válasza:
beszéld meg !
2014. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát ha ez komoly.. gondolhatták volna, hogy egy lány nem biztos, hogy olyan jól bírja a piát, minek tukmálták rád..
2014. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

Lesz még rosszabb is.

2014. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez kamu. Nem volt időd elfordulni, na persze.:D
2014. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem vicc sajnos hát mondtam udvariasan hogy nem szeretnék de az apukája csak mondta hogy na egy picit jó lesz étvágycsinálónak :S (szabolcsiak amúgy ők am is sok pálinkát isznak)
2014. dec. 25. 15:38
 7/19 A kérdező kommentje:
nem mert csak azt éreztem émelygek és olyan hirtelen jött ezért félig az asztalra a többi a földre sajnos :(
2014. dec. 25. 15:39
 8/19 anonim ***** válasza:
A pohárba nem is ment?
2014. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Jézus, szegény...:D Biztos nagyon kellemetlen, de pár év múlva majd csak nevettek rajta. Mellesleg, ha nem kérsz piát, kerek-perec visszautasítod, és kész. Mi Hajdú-Bihar megyében lakunk, nálunk is a pálinka a vendégszeretet eszköze:D, de ha nem kér valaki, nem kér.


Velem is volt már olyan (bár akkor már három éve együtt voltunk a párommal), hogy sokat ittunk este, egész másnap hánytam náluk. Majd elsüllyedtem, párom apukája pedig egész nap ordibált fel az emeletre, hogy "Jobban vagy már, babám? Van most valami vírus, elkaptad?", és visítva röhögtek anyósommal. Elfelejtik majd. Legalább tudják, hogy nem szoktál nagyon inni, ha ennyitől ilyen rosszul lettél.


Persze, hogy tukmálták, mert "kedveskednek", az már a te hibád, hogy el is fogadtad.

2014. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezen szakadok ne haragudj :')


Én nem haragudnék :)

2014. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!