Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet az ember két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet az ember két embert egyszerre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a kérdés is furcsa.. annál furcsább amit érzek.

Kb. 2 éve megismertem egy fiút akivel utána elég jóba lettünk, de mivel ő akkor volt túl egy hosszú kapcsolaton nem akart semmit. Én túlzottan is "megkedveltem" de muszáj volt tovább lépni. Akkor utána pár hónappal összejöttem a mostani párommal akit azóta is szeretek. De nemrég volt egy elég nagy hullámvölgy és eléggé eltávolodtunk egymástól.. és abban az időben pont megint kapcsolatba került a sráccal akit régen megismertem. És azóta nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá.. és ha rágondolok fáj nagyon.. néha még könnyek is szöknek a szemembe.. szeretem a barátom.. nem tudnék neki ártani.. nem tudnám bántani .. de még is így érzek a másik fiú iránt is.. tiszta őrület.. mi tévő legyek? mért érzek megint többet a másik iránt? Mért van az, hogy nem tudok végleg túllépni rajta?

L/23



2014. dec. 29. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
kettőt nem szerethetsz ez képtelenség. tedd fel a kérdést : ki az aki nélkül tudnál élni ?őt engedd el.
2014. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aladar12 ***** válasza:
persze, hogy szerethet. én is szeretem apámat és anyámat legalább. és ez már KETTŐ.
2014. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet igen. Hat sajnos ilyen az elet.


Mit ertesz a tullepes alatt? Hogy nem gondolsz ra tobbet? Az inkabb akarat kerdese. Ha nagyon nem akarsz valakivel foglalkozni, akkor nem foglalkozol vele.


Ezert itt inkabb arrol van szo szerintem, hogy igenis elgondolkozol mindket lehetosegen, es egyiket sem akarod feladni - vagyis egyikben sem bizol meg annyira, hogy feladd erte a masikat. Kovetkezeskeppen egyik sem elegge jo kapcsolat ahhoz, hogy mindent rabizhass. Ez nem feltetlenul baj, teljesen normalis. A legtobb kapcsolat nem eleg eros es erett ehhez, mert egyik fel sem kivanja ilyen modon feladni a fuggetlenseget.


Ha nem is keresel egy ennyire komoly kapcsolatot, akkor semmi gond. Ez sok szempontbol egy jobb lehetoseg, nem kell erte annyi mindent feladni, cserebe nagyon jo. Viszont az a hatulutoje, hogy gyakrabban kell olyan problemakkal szembenezni, mint peldaul a bizonytalansag, amit most erzel.


21/F

2014. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak egy emberbe lehetsz igazán szerelmes, na most vagy köztük van az igazi, vagy eggyiket sem szereted igazán. Szerintem az utóbbi lessz.
2014. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, sőt még ennél is többet.
2014. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bizony lehet! És borzasztó érzés. Ugyanígy vagyok, és előző hozzászólóknak mondanám, hogy nem lehetetlen és nem (egyiket sem szereted igazán)dolog... Viszont tényleg neked kell döntened. Én mind2őt elengedtem, nem bírtam egyikük nélkül sem lenni így lemondtam mind2ről. Van hogy áldozatokat kell hoznod. De ha választass, akkor a másikkal totálisan szakíts meg minden kapcsolatot, csak úgy működhet.
2014. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szerintem lehet, de nem hinném, hogy bármelyikőjükkel szemben is fer lenne.Magadnak tedd fel a kérdést: Igazán szereted az egyiket, ha ott a másik?

Szerintem ha szerelmes vagy valakibe akkor azon nem kell gondolkodnod, hogy őt "választod-e".

ha mindenféleképpen dönteni akarsz akkor válaszd a másodikat.Mert ha az elsőt igazán szeretted volna akkor most nem kellene válsztanod. meg tudtad volna várni hogy túl legyen az előző kapcsolatán.

2015. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én mindenkit szeretek szóval :D (kivéve akit nem)
2015. jan. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, én pl. 2 nőbe vagyok szerelmes, érzelmileg szinte kettészakadok,(úgy érzem legalábbis).Nem tudunk mit tenni, majd az idő megoldja valahogy...vagy jön egy harmadik. :-)
2015. jan. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!