Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet-e engem az az ember, akivel 9 éve együtt vagyok, és a részegsége miatt napokra eltűnik?

Figyelt kérdés

Utána jön, mintha semmi sem történt volna. Azt mondja szeret, hiányoztam neki.Majd pár nap,és kezdi újra.

Nem vagyunk már fiatalok


2010. máj. 6. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
ilyen akarok lenni 10 év múlva!
2010. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
lehet hogy szeret, de én nem tudnék egy ilyet szeretni.
2010. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az alkoholizmusa betegség,amit kezeltetni kéne.de ettől még szerethet.bár...:S
2010. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát amikor józanabb akkor meg kéne vele beszélned, ha nem érdekli akkor nem szeret
2010. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem szeretné hogy lásd mikor iszik :/
2010. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És mi a baja miért iszik?
2010. máj. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez egy kényelmes "kapcsolat" a párodnak, amikor csak akar saját magává változik és kiéli igényeit (pia, meg amit nem köt az orrodra)aztán kicsit megpihen Nálad, mert így tudja hogy akármilyen is, valakihez azért mégiscsak tartozik (egy szál vagy neki a való világhoz, ami külső szemlélő számára őt jobb emberré teszi, és nem utolsó sorban neki is egy megnyugvás, hogy valaki, és mert valakihez tartozni "illik" ...... Nem , egyáltalán nem normális ez a helyzet, hacsak bele nem törődtél már hogy neked nem jár igazi párkapcsolat! Mert hidd el , ez nem az.
2010. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, ne haragudj, csak a kérdésedre nem válaszoltam az előzőben 11:51, Szerethet, amennyire a kutya is a kutyaólat ha nincs valami izgalmasabb.
2010. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, az utolsó nagyon belelátott a helyzetembe.Én is így érzem, csak nagyon elkeseredtem, és azért írtam ki ezt a kérdést.
2010. máj. 8. 19:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Remélem nem bántottalak meg a szavaimmal, nem állt szándékomban, tudom én is milyen fájó egy hanglér pali hazugsága, semmittevészete, de nálam ez már a múlt, továbbléptem, tedd meg te is! utolsóválaszos
2010. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!