Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik fiút válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van, szánalmasnak tűnhet, de nekem fontos :)

Két srác van az életemben, mindkettővel kialakulhatna valami, de képtelen vagyok dönteni.

Az egyik egy tipikus rosszfiú, aki halál dögös, ezzel tisztában van, úgy fűzte a csajokat, mint kislány a gyöngyöt, viszont minden barátja azt mondja, tökre másképp viselkedik, amiota én beléptem az életébe, és biztosak benne hogy komolyan gondolja velem. Ez nagyon imponáló, hogy ennyire megváltozott.De emellett amugy egy egyszerű srác. (Gondolok itt olyanokra, hogy semmi túlkomplikált gondolkodás,amit ő gondol azt kimondja stb.)

A másikra meg a legjobb szó egyszerűen az, hogy tökéletes. De tényleg. Jóképű, okos, nagyon kiegyensúlyozott (ami rám nem jellemző), mindenről el tudok vele beszélgetni, imádok vele lenni. Viszont kicsit kiismerhetetlen, vagyis pl.sose tudom, hogy ha hoz egy döntést, akkor ott a szívére vagy az eszére hallgat,stb.

Amik közösek bennük : öhm, nem a legjobb példák, de na, cigiznek, mindketten 18 évesek, mindkettő olaszul tanul (:D), volt már szex mindkettővel, tökéletes volt mindkettő, fontos számukra a sport, adnak magukra, és kb. ennyi.

Szóval azért nem egyszerű :)

Ti, mint kivülállók, mit gondoltok? Melyiket választanátok? (Légyszi, akár csak egy pár szavas, de indoklással)

Előre is köszönöm :)

17L



2014. dec. 31. 00:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Na kis rib..c már megfekütt mindkét gyereknek..
2014. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
R*banc:D
2014. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
szex mindkettővel volt...elég szánalmas vagy. leginkább csak őket sajnálom.
2014. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Menjek a francba tényleg, legalább bevallom és nem vagyok alszent mint a legtöbb lány itt :')
2014. dec. 31. 00:38
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Ezer ilyen kérdés van, én meg már ezerszer megválaszoltam: amelyiket szereted.

Ja, hogy még egyiket sem? Akkor ne válaszd semelyiket.

2014. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Az első kettővel tudok egyetérteni.
2014. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 To7ka ***** válasza:
94%

Itt nem az számít, hogy mi mit gondolunk, maximum rávezethetünk, hogy Te mit gondolsz. A leírásodból én rólad gondolok nagyon sok rosszat... A rosszfiút már megváltoztatod jó irányba, mióta "beléptél az életébe", de kefélsz mindkettővel?:o Azért kicsit magadba nézhetnél.. Ha tudnák rólad, egyiknek se kellenél...


A leírásodból Neked a rosszfiú kell, vele kezded, és úgy írsz róla, hogy valami jobban megfogott nála, a másikat "csak" a tökéletessége miatt inkább nem akarod veszni hagyni. De kegyetlen visszataszító lettél pár sorod alatt számomra..:)

2014. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is vallod,úgy csak mégnagyobb r*banc leszel xd
2014. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Egyiket se válaszd, dugj mindkettővel, ahogy eddig tetted. Sőt csináljátok 3asban!


Riban'c érzékelőm erős sugárzást jelez!

2014. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Emögött a megváltozott mögött biztos van némi kamu, az én barátaim is ezt mondanák ha emliteném nekik h beakarok vkit fuzni. Talán a másik stabilabb-nak tűnik, ami jó, de pont emiatt a másik izgalmasabbnak tűnhet lehet h ezért is írtad előbbre.


Fiú vagyok, talán a 2. jobban járnál hosszútávon, viszont fiatal vagy és lehet h a másik izgalmasabb perceket tudna szerezni, viszont előbbhagyna ott mint a 2.


Mivel csakis Te látod a helyzetet és a tudatalattid tudja a választ, miközben olvasod a kommenteket szurkolsz vkinek vagy ha mégsem akkor DOBJ fel egy pénztés mielőtt megnèznéd észre fogod venni h vmelyiket jobban akarod. HAJRÁ!!! :)


Írd majd le h melyiket valasztottad :)

2014. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!