Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzetben vagyok! Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Két fiú szeretne tőlem kapcsolatot és nem tudok dönteni.


Az első srácot már elég régóta ismerem, jó barátok vagyunk, már jártunk is elég sokáig, ő az első szerelmem, vele vesztettem el a szüzességem. A második srácot nem ismerem olyan régóta, de nagyon jóba lettünk, nagyon megkedveltem.


Amit még tudni kell a két srácról:


1: nagyon szeret, szeretné ha hosszú idő után újra megpróbálnánk a kapcsolatot, úgy érzem mellette igazán önmagam lehetek (ezt másnál még nem éreztem), sok a közös bennünk, ezért sok mindent tudunk együtt csinálni, nem iszik, nem él semmilyen káros szerrel, már a közös jövőnket terveztük

negatívumok: udvariatlan, figyelmetlen, nyers stílusa van, apukám sajnos nem is kedveli :(


2: nagyon udvarias velem, állandóan bókol, elpirulok ha vele vagyok, zavarban vagyok a közelében (az elsővel sose volt ilyen), nagyon jó vele a szex (most ha lehet ne ítéljétek el, hogy már lefeküdtünk, úgyse tudjátok a körülményeket), a szüleim nagyon kedvelik, külsőleg jobban tetszik

negatívumok: nem olyan érett mint az első, nem hiszem, hogy teljesen meg tudna érteni, iszik, füvezik néha :S


Ezek alapján szerintetek melyiküket kéne választanom? Most csak tanácsokat szeretnék, véleményeket, hogy több fogalmam legyen a dolgokról, nem azt kérem, hogy helyettem válasszatok!


Minden segítő véleményt szívesen fogadok!


Én 19 éves vagyok, az első fiú is 19, a második 18.


2014. aug. 19. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Első.
2014. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál az elsővel, ha már jártatok?
2014. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az elsőt.
2014. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kiment külföldre és nem akartunk távkapcsolatot.
2014. aug. 19. 22:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Most nekünk kéne megmondani hogy kit válasz? Szerinted ez normális? A két srác helyében ott hagynálak...
2014. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó pár sort ajánlanám a figyelmedbe...
2014. aug. 19. 22:33
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

A második jó fejnek tűnik. Az, hogy zavarban vagy mellette az azért is lehet, mert nagyon kedveled. Az 1. inkább barátnak való.

19F

2014. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ok elolvastam az utolsó két sort :D elnézést vissza szívom rosszul értelmeztem...
2014. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7, Igen, erre én is gondoltam. A második pedig tényleg jó fej és iszonyatosan kedves. Ennyi kedvességet még sráctól nem kaptam. Még az első szerelmemtől se, az a szomorú :(


8, Semmi baj.


Akik azt mondják, hogy az első, miért gondolják így?

2014. aug. 19. 22:41
 10/16 anonim ***** válasza:

#9


A fű miatt írják szerintem... Pedig hülyeség. Nincs abban semmi, ha NÉHA elszív egyet.

2014. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!