Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti dicsértek más lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti dicsértek más lányokat miközben van barátnőtök akit szerettek állítólag?

Figyelt kérdés
Úgy értve,hogy neki is mondjátok, hogy mondjuk huha az a lány a tv-ben milyen dögös. Szerintetek ez milyen érzés neki?

2014. dec. 31. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem menny a francba a hülye kérdéseddel. aki féltékeny ilyen szinten az beteg és monnyon le. az el kéne már fogadni, hogy nem te vagy a világ közepe :D
2014. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásba vitted a feltekenykedest.
2014. dec. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En lanykent a baratomnak szoktam mondani ha tvzunk, hogy "nezdmar milyen szexi az a csaj, vagy eppen mondom neki hogy milyen formas segge van egy lanynak. Eleimte fura volt neki, most sem mondom hogy partner.. de oszinten megmondja ha igen vagy ha nem.. szerintem ebbe semmi nincs. Persze en nem mondogatom mas fiukra. Nem orulne neki. :D szoval azt akartam mondani, hogy szerintem ha valaki valkit megnez, azzal semmi baj nincs. Persze egy bizonyos szintig. Ha mondjuk az utcan csorgatja a nyalat egy szep no utan, akkor mar mondom neki hogy eleg feltuno es fejezze be:D de ha csak emliti, latja a tvben esetunkben.. semmi baj sincs vele. Majdnem mindent a szemnek, de semmit a keznek :D igy szerintem husegesebb is lesz, minz hogy tiltsam mindentol.. amugyis. Ki lennek en vagy a tobbi lany, hogy tiltsunk barmit is? Nem mintha ok lennenek valakik hozza. Egyenloseg #ye
2014. dec. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Miért ne lehetne. Egyrészt nem vak. Másrészt ha esetleg szemtől szembe dicsér vkit, akkor az illetőnek még jól is tud esni.
2014. dec. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi csak poénból húzzuk ilyennel egymást, nem komolyan. :D


22N

2014. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"milyen dögös" - hát elég silány a kifejezőkészséged, és durva. Finoman lehet utalni rá, attól talán nem sértődik meg.
2015. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze megmondom,hogy az csaj mennyire szép csak sajnos mindig van legalább egy de és itt borul a dolog. A barátnömmel is van "de"...pl:lehet hogy nem 10/10 de itt van.
2020. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!