Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mit reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit reagálnátok, ha a barátnőtök 1 év szex után bevallaná, hogy egyszer sem volt orgazmusa, hanem csak megjátszotta?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálnék neki, hisz azzal, hogy nem tudta megmondani, hogy mi a jó neki, hanem inkább szimulált, saját magával cseszett ki.
2014. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha neked jó volt akkor nem gáz :D

Jól kicseszett magával egy éven keresztül ...

2014. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

én is csak tettetem :D

de komoylan


és miért?

mert szeretem a páromat

2014. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele, azért mert nem volt velem őszinte. Elvártam volna, hogy mondja el, ha neki valami nem jó.
2014. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de azt mondja, hogy nem képes odáig eljutni, hiába izgul fel és azt akarta, hogy én ne érezzem magam emiatt kényelmetlenül, hanem én élvezzem
2014. dec. 30. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:

nőként sose tudtam ezt megérteni. mármint ezt a "színleljük, ahelyett, hogy megbeszéljük" dolgot. miért? esetleg ha mondjuk jelezné, hogy neki hogy jó, próbálkoznátok, stb, akkor talán lenne orgazmusa is. ami nyilván mindkét félnek előnyös. nekem ha nem volt orgazmusom, nem titkoltam. miért tenném? nem hiszem, hogy ez bántóbb a pasinak, mintha hazudnék neki. legközelebb majd másképp csináljuk. ennyi.


kérdező, ugyan nem voltam a te helyzetedben, de én mindenképpen megbeszélném vele, hogy színlelés helyett inkább csak mondja, hogy jó, hogy lehetne még jobb, és együtt beletanulni ebbe az egészbe. jobban járnátok mindketten.


de ezért szakítani butaság lenne.


22/l

2014. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. dec. 30. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Magával cseszett ki :D

Ha velem valaki elhiteti hogy neki úgy jó akkor mindent úgy csinálok ahogyan addig. Viszont ha szól hogy máshogy szeretné akkor változtatunk valamit hogy jobb legyen.

2014. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:

Ez az orgazmus színlelés dolog számomra azt mutatja hogy a kapcsolatok nem igazán őszinték... és ha ezt elhallgatja, vajon mi mást hallgat még el? Amiről úgy gondolja, hogy jobb, ha nem tudod?

Nehéz így hosszú távra, bizalomra építve tervezni.

Azt javaslom, próbálj vele megbeszélni minden ilyesmit, szépen szeretettel, türelemmel. Ha vevő rá, akkor van jövőtök.

2014. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt még orgazmusom,szex közben.Én képtelen vagyok elélvezni.Csak masztival megy.Meg játszani nem játszottam meg,de elkövettem mindent,hogy a partneremnek legalább jó legyen.Meg szerintem azt simán észre lehet venni,ha valaki csak színleli,hogy élvezi.
2014. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!