Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretek egy fiút nagyon. De visszont nem tudom hogy ö szerete. Nagyon sokat szoktunk pettingelni. De a cicimet mindig akarja h mutassam meg holott még nem szeretném?

Figyelt kérdés
Ennek több okai is van.És állandóan azt mondja hogy szeret de soha sem érti meg hogy még nem szeretném most mit csináljak? nagyon fáj kérek segítsetek öszinte értelmes válaszokat sirás határán Mi tévö legyek?

2015. jan. 1. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDD
2015. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem vicc
2015. jan. 1. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha magyar vagy tanulj meg írni. Ha eszed is van rájössz hogy csak meg akar dugni
2015. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha annyira meg biztok egymasba h pettingelni szoktatok ez akar egy kapcsolat alapja is lehet ha azt mondja szeret nézz a szemebe es mond neki h mondja ujra ha erzed h igazat mond akkor tenyleg szeret es adj neki egy eselyt....
2015. jan. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te vered a farkát, ő tekeri a csiklód!

Akkor mi olyan nagy kérés abban hogy mutasd meg a cicid?

Én általában az első randin becumiztam a lányok cicijét!

2015. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!