Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "hódítsam" vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "hódítsam" vissza a fiút akit szeretek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, 17 éves, szóval idősebb nálam.. Egymásba szerettünk, de neki van barátnője. És az ország másik végében lakik, így csak pár napot töltöttem vele együtt.. Facebookon tartottuk a kapcsolatot, de így egy fél év elteltével már nem szokott írni, vagy nagyon ritkán... Nem mondja, hogy szeret, meg semmi.. Mit kéne tennem, hogy elérjem, velem legyen együtt újra, és én legyek a barátnője?:S
2015. jan. 1. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, van barátnője, hagy őket békén. Ne akard más életét tönkre tenni csak azért, h neked jó legyen, keress valaki mást
2015. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem szeretheti annyira azt a lanyt, ha azt mondta ujra megtenne amit akkor tett, es a lany folyton veszekszik vele.. biztos vagyok benne, hogy jobban szeretem es boldogga tudnam tenni..
2015. jan. 1. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt nem igazán nevezném kapcsolatnak ami köztetek volt... én is azt mondom mint az első, hogy hagyd békén őket..

Majd a fiú eldönti hogy akar e veled lenni, és ott akarja e hagyni a barátnőjét.. azzal hogy csak beleszólsz csak rontasz a helyzeten..

Keress mást, fiatal vagy még "sok hal úszik még a vízben" :)

2015. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miert nem erti meg senki, hogy NEM KELL MAS!!! Nem akarok nala jobbat, se rosszabbat, se okosabbat, se helyesebbet... ot szeretem, es nem erdekel, hogy "hany hal uszik meg a vizben" . Es amugy, koszi h segiteni probaltok, de a kerdes az, hogy hogyan hoditsam vissza... szoval ha lehet ne az legyen a valasz, hogy felejtsem el, mert nem fogom. Szeretem, es o is szeretett kb egy honapja, nem tudom, most mit erez, viszont jo lenne, ha megkimelnetek az ilyen "hagyd beken" stb megjegyzesektol. Koszi...
2015. jan. 14. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 10 év múlva akarsz magadnak pár boldog pillanatot okozni, ajánlom, nyomtasd ki ezt a kérdést és amiket még válaszul írtál... Biztos vagyok benne, majd nevetni fogsz magadon hogy: "de kis butus voltam" :))
2015. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valaki Rédzsel...
2016. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!