Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy vissza kapjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy vissza kapjam azt akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
a barátnőm 2 év után azt mondta el múltak az érzései és nem szeretné már ezt a kapcsolatot tovább folytatni így hát külön mentünk. Ez volt fél éve, és én képtelen vagyok őt el felejteni mert nagyon szeretem! Azt szeretném el érni hogy újra meg próbáljuk együtt és láthatná mennyi minden változott azóta,és tudnánk újra boldogok lenni de nem hajlandó rá :/ Mit csináljak hogy magamat se tegyem tönkre? El felejteni nem tudom, ő nem akarja újra, mit tehetek??? Előre köszönöm az őszinte válaszokat! :/
2015. jan. 1. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok:/ Teljesen átérzem a helyzeted, gondolom az eszed azt mondja, h felejtened kell, de mégsem megy... Pedig lehet az lenne a legjobb.
2015. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen próbálok felejteni de nem megy :/ Nemtudom meddig fog ez tartani de nagyon nehéz..
2015. jan. 1. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok sajnos mint te csak én a volt barátommal. Igaz mostmár újra beszélünk, megpróbálok összehozni egy talit aztán hátha ...
2015. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszélni mi is beszélünk, mert meg maradtunk barátok és ennek örülök de ez így nagyon nehéz és nem tudom mit tehetnék :/
2015. jan. 1. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát.. van valakije? Mert ha nincs akkor esetleg talizhatnátok és elmondhatnád neki őszintén mit érzel. Én is ezt tervezem ha összejön a tali.
2015. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azon már túl vagyunk de nem használt :/
2015. jan. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!