Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedjek fiúkkal? Ha .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek fiúkkal? Ha .

Figyelt kérdés

Ha találkozok egy fiúval egyből elpirulok és összevissza beszélek. Minden osztálytársamnak van már barátja/barátnője. Jóformán énvagyok az egyetlen szingli. Sajnos az is közrejátszik hogy idegen nyelvet tanulok mert nemrég költöztünk ide és a nyelv nem igazán meg. Nagyon jólesne ha lenne egy fiú aki mellettem lenne és segítene.

Mit tegyek az elpirosodás és az összevissza beszélés ellen? Pár tipp hogyan ismerkedjek?

Kérlek csak normális válaszokat!

[Még nem volt barátom és lehet hogy ezmiatt görcsölök rá ennyire]



2015. jan. 2. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak azért akarsz barátot, mert minden osztálytársadnak van, akkor még túl éretlen vagy, hogy párkapcsolatod legyen, szóval sehogy. Majd pár év múlva ráérsz ilyeneken gondolkodni.
2015. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
?/L
2015. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
azt mondtam hogy főbe kéne lőni, tehát a kettő között van különbség.
2015. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 To7ka ***** válasza:
Lányként ezzel szerintem nem lenne semmi gond. Több emberrel pirulj el és beszélj összevissza, ne csak osztálytársaiddal, legyél nyitott másokkal elpirulós hablatyolásra!!:)) De komolyan, egy aranyos külföldi lány vagy, csak mosolyogj sokat, az elpirulás szintén aranyos, nincs semmi más dolgod!;) Ha valakinek megtetszel (ehhez kell nyitottabbnak lenned és több sráctól kérni útbaigazítást), akkor szépen kitartóan megvárja a pironkodásod és az 5. mondat után már Te is normálisan beszélsz. Kicsit hagyd lazábban folyni az eseményeket, ne siettesd!:)
2015. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?
2015. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj szerintem ez aranyos ha elpirulsz meg összevissza beszélsz. Legalább is szerintem sokan vannak akik ezt aranyosnak találják és az jó :) Bár ez idősebb korban már annyira nem az de ha tényleg csak ez a baj akkor próbáld meg valahogy ''kinőni'' vagy begyakorolni hogy mit csinálj ilyen helyzetben :)
2015. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszelgess sokat fiúkkal először kezdjed a kevesbe helyesekkel és szépen fokozatosan felfele ha már ott leragadsz h beszelgetni vele akkor hogyan akarsz egyaltalan valamit?:)
2015. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem azmiatt szeretnék! Próbáltam ismerkedni .. de nemmegy :(

És azmiatt mondtam hogy mindenkinek van pasija, mert sokan mondták hogy nagyon szèpvagyok .. kedves . De nincs pasim.

Sokan csúfoltak már ezmiatt.

És kihangsújozom nem az osztálytársaim miatt szeretnék pasit! :)

2015. jan. 2. 00:49
 9/11 A kérdező kommentje:

14/L

kérlek ne kezdjétek hogy ku*va vagyok vagy ilyesmi;)

És nemis arról van szó hogy nekem most rögtön pasi kell!:) csak az érdekelne hogy ismerkedjek mivel fél év mulva középsuliba kell mennem!:)

2015. jan. 2. 00:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor új helyre mész mindenkinek új mindenki majdnem ott lehet ismerkedni :)
2015. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!