Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm legjobb barátnője belém szeretett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

16F

Ők mindketten 15 évesek.

Mivel összejöttem a jelenlegi barátnőmmel így bekerültem a baráti körébe.

Ezzel a legjobb barátnőjével másfél éve találkoztam először.Flörtöltünk de nem lett semmi mert töketlen voltam.így nem sokat tudtunk egymásról.

De mivel ő a barátnőm legjobb barátnője így sokat találkozok már vele.

De észrevettem hogy furcsán viselkedik velem.túl figyelmes,feltűnően kedves,próbál közeledni,még a leghülyébb vicceimen is nevet,enyhe célzásokat tesz arról hogy belémszeretett...



2015. jan. 2. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
miért flörtölgetsz másokkal, ha van bnőd? miért hitegeted, hogy van esélye? bunkó vagy
2015. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a fiatalság...:DD

Ilyenkor úgy örülök,hogy Én mindig rosszban voltam/vagyok a barátnőim pasijával,ugyan ez igaz visszafele is és nincsenek ilyen gondok ...

Csinálni semmit nem tudsz,majd kinövi, 15 éves most jön azaz időszak,amikor kb. naponta mással ismerkedik és másba szerelmes ,gyerek még ... :)

2015. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy csak szimplán a legjobb barátnője a csajodnak és jóban akar veled lenni, ha beléd szeretne azt inkább lepleznie kéne, nehogy bárki rájöjjön. mondjuk ha beléd szeretett és jelét is adja az elég gáz, mert barát párját nem nyúljuk le. bár csajoknál ez általában nem jelent gondot
2015. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.Mondd meg neki kedvesen hogy nem akarod megbántani de tudja ő is hogy van barátnőd.
2015. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Dugd meg.

Igen ez történik ha egy ilyen oldaltól kérdsz tanácsot ilyen komoly témákban.

Komolyra fordítva, ha tényleg szereted a barátnőd, ne tegyél semmit, várd meg amég ő lép és akkor állítsd meg, beszéld meg ezt vele. Ha a másik lány jobban bejön, próbálkozz be nála egy nagyon váratlan pillanatban, addig játszd a nehezen kaphatót, annyira meg lesz lepődve, hogy belemegy mindenbe. Itt eldönthetitek hogy titokban tartjátok vagy szakítasz a barátnőddel. Ha egyik sem tetszik ezek közül, menj el dolgozni nyárimunkára majd költsd el az egészet malájkur vákra.

Most nem az a kérdés hogy mit kéne tenned hanem hogy mit szeretnél. Te döntesz.

2015. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a barátnődnek! Ez nagyon nehéz lesz neki , de jobb ha tud róla ! És jobban is fog benne bízni ha ezt megtudja

A kis csaj meg rohadjon meg , most felpofoznám !

2015. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁ.... Bárcsak újból 16 lehetnék.....
2015. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!