Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom belém szeretett. Nagyon félénk, törékeny lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok szerelmes, de ha igyekszem,talán összejöhet. Menjek bele a kapcsolatba, remélve,hogy később kialakulnak az érzések, vagy próbáljunk meg barátok maradni?
2013. dec. 18. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel semmit iránta, akkor miért alakítanál vele ki kapcsolatot? Ha nem fogsz érezni olyat, amit kellene, akkor csak összetöröd a szívét.
2013. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a "majd lesz valami"-be ne menj bele ,mert beláthatatlan kárt teszel benne

inkább mond meg kerek-perec hogy:nem te nem érzel szerelmet felé

2013. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátoknak való maradás az már nem lessz olyan mint előtte.
2013. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg! a szex jól jön, a barátságnak meg már vége
2013. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Átok reád, friend zone!
2013. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló módon jöttem össze barátommal. Nagyon jóban voltunk, és én beleszerettem, viszont neki barátnője volt. A csajról kiderült h egy utolsó szemétláda, időközben kiment Angliába, barátom tönkre volt menve miatta....és már ő is rájött h mivan h bejön nekem, és nála nem az volt h nem érzett semmit irántam, mert érdekeltem, csak nagyon szerelmes volt a volt barátnőjébe, és félt h nem fog tudni soha annyira megszeretni mint őt...én ezt tudtam mikor belementem az egészbe....és hát nálunk hál istennek jól sült el a dolog, most lesz szilveszterkor egy éve, hogy együtt vagyunk, állítása szerint soha senkit nem szeretett még így, mint engem, és én úgy látom és érzem rajta, hogy ez tényleg igaz is :) Úgyhogy sohasem lehet tudni :P....

Csakis úgy próbáljátok meg, hogyha tisztázod a csajjal, hogy szeretnéd megpróbálni, de nem tudsz neki semmit ígérni....mondjuk az tény hogy a barátságotok rovására mehet, de szerintem, ha a csaj valóban nagyon szerelmes beléd, akkor ez előbb utóbb úgy is a barátságotok rovására fog menni....főleg ha lesz majd egy másik csajod.. :P

2013. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azért nem ajánlom, mert ha már jó ideje barátok vagytok és eddig nem alakult ki benned vonzódás, csak attól, hogy megpróbáljátok együtt, nem fog kialakulni. Ő ettől nem lesz másik ember és te sem. Ugyanaz a lány lesz melletted partnerként, aki eddig barátként volt, nem fog változni. Mitől szeretnél bele? Attól, hogy ő szeret? Kicsi az esélye.

A szerelem nem igyekezettől függ.

Aztán mi lesz a vége? Benne leszel nyakig egy kapcsolatban csak sajnálatból, később esetleg elkezdesz valakihez vonzódni és fogalmad sem lesz, hogy szakíts ezzel a lánnyal, mert mindenképp összetöröd.


Úgy gondolom, ha tényleg elkezdesz hozzá vonzódni, akkor menj bele csak ebbe a kapcsolatba, ha nem alakul ki vonzalom, ne kelts benne hiú reményeket.

2013. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom állítólag nagyon megszeretett engem...én is mindig azt kérdezgetem, hogy mi változott, de nem tud rá válaszolni...

6os voltam

2013. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!