Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudod,hogy általában azt szokták mondani,hogy 15-éves korban még legózni kéne. De én már több mint 5-éve szerelmes vagyok egy osztálytársamba,akivel ezalatt az öt év alatt nagyon jó barátok is lettünk. Csakhogy mindig tudom,hogy épp kibe szerelmes és nagyon fáj! Szinte minden szabad percemben rá gondolok. Próbálok nem rá gondolni,de nem megy.

Már két éve is amikor arra gondoltam,hogy majd egyszer lesz barátom csak ővele tudtam elképzelni.

Bocsánat egy kicsit hosszú lett.

15/l 16/f



2015. jan. 3. 00:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom*
2015. jan. 3. 00:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk :) ne szegyenloskodj harcolj érte magad miatt bár ne lettem volna olyan szegyleos ne tedd én se adom fel most tetszik neki valaki?
2015. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nagyon nehéz átlépni a barátságzónát, ha tudod, hogy a srác csak barátként tekint rád.

Ne félj cselekedni, hiszen csak neked lesz rosszabb, ha végig kell nézned a kapcsolatait, nőügyeit.

Ha lesz elég erőd, hogy bevalld neki mit érzel, mérlegelned kell, hogy akár ez a barátságotokba is kerülhet. Neked kell döntened, mi a fontosabb.

Kockáztatsz, vagy belenyugszol?


Sok sikert! :)

2015. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Igen,most is tetszik neki valaki. Egy lány aki csak 5 napra jött megnézni az osztályt,de már az összes fiú belé szerelmes:D

Az a baj,hogy akárhányszor elhatárotom,hogy valamit tenni fogok és figyelem,hogy hogyan viselkedik velem mindig rádöbbenek,hogy ő teljes mértékben csak barátként néz rám...

1# neked is sok sikert!!!:)

2015. jan. 4. 00:57
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok figyelj nálunk ugyan ez a szitu h én nem szeretem a lányt aki tetszik neki de a barátom meg azt szeretné h mi ketten joba legyünk és tökre kész van azon h mert nem szeretem én meg attól tudnék a falra mászni ha szóba kerül addig mondd el ameddig nincs kapcsolata én most várok egyenlőre :)
2015. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz elhinni, de 37 évesen még mindíg imádok LEGOzni! :)

A nők meg elveszik a férfiember eszét!

Vagy így vagy úgy!

Ez ellen nincs mit tenni!

Annyi sütnivalód azért legyen, hogy használj gumit!

És nem ártana egy felnőttel komolyan beszélgetned a nemiségről!

2015. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most nem azért de ez h megy a témához?
2015. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1# ha van kedved beszélgetni róla akkor írj majd pirivátot:)
2015. jan. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!