Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység ellen lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Párom testvérem nyakán lógna mindig ha én hagynám.

Titokban a testét méregeti.

Szem kontaktus meg van köztük.

Jó duma, beszélgetések.

Állandóan mellé ül mellette megy.

Mintha én ott sem lennék.

Régen fiatalkorunkban összejöttem titokban az ő pasijával.

Szétmentek.

De nem rögtön és csak egy lapát volt már alkoholista párja mellett.

Azóta már 3 alkalommal csalta vissza nekem 3 különböző párommal.

Félek a negyedikre is kiveti a hálóját a párom meg benne is lenne.

Elismerem akkor hibáztam, de fiatal fejjel nem gondolkodtam most már 10 év elteltével 3 ilyen kölcsön kenyér visszajár alapon titokban csalás volt, ami utólag derült ki teljesen mindig de közben mindig ott volt a selytés ami jobban fáj mint az igazság.

És félek még negyedjére is visszaadja, mert a családom bizalmába férkőzik teljesen.

Nem is beszélve beleértve a páromat is aki szerintem simán belemenne.

Hogyan lehet elfogadni a tényt hogy nem tudok semmit tenni ha megakar csalni, bele kell törődnöm?

Manapság a szeretet mellé nem jár a hűség.

Ráadásul a párom tudja hogy milyen a testvérem, hogy könnyen adja magát bárkinek.

És akit akar azt megszerzi magának ha csak egy éjjakára is.

Ne ítéljetek el, tudom elítélendő hogy régen mit tettem vállalom , megfizettem érte, de inkább a kérdésre válaszoljatok hogy mit lehet tenni hogy ne legyek féltékeny és ne pánikoljak ha kettesben maradnak hosszabb ideig.



2014. dec. 30. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ne ítéljetek el"


Azért te tiszta szívvel elítéled a testvéredet.


"de inkább a kérdésre válaszoljatok hogy mit lehet tenni hogy ne legyek féltékeny és ne pánikoljak ha kettesben maradnak hosszabb ideig."


Törődj bele, hogy a fiatalkori szemétségedet még sokszor visszakapod.

2014. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat ha a Parod is belemenne,en tuti hagynam a helyedbe az egeszet. :( sajnalom,hogy ezt kell irnom. :(
2014. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szakítanék a párommal és nem vinném be egy légtérbe a párom a testvéremhez.
2014. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De miért kell megbosszulni többször sorozatosan 1 félrelépést?

Soha nem elégül ki?

Nekem azt mondta a testvérem hogy ő neki nincs benne semmi öröm ha csak lefekszik a pasikkal, meg engem nem tud annyira megbüntetni mint ahogy megérdemelném, és majd úgyis büntet engem majd az élet.

De valamilyen szinten csak élvezi a dolgot.

A férjem azt állítja hogy ő nem feküdne le vele semmi pénzért mert fél hogy nem e el kap valami betegséget.

És nem foglalkozik olyan nőkel akik olyan gyakran váltogassák partnereiket.

Nem tudom hogy hihetek e neki, mert amikor felvetem hogy miért akar a közelében lenni mindig, akkor az rá a válasz hogy mivel vendég tehát nem teheti meg hogy hozzá se szól.

Ez így rendben is van, de azért nem kell még a wc-ről is sietni vissza hogy minden egyes percet a társaságában töltsön.

2014. dec. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!