Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nálatok is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok is volt olyan, hogy belezúgtatok egy olyan srácba akiről tudtátok jól, hogy elég nagy "csajozós"?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy srácot, a szakításom óta párszor randiztunk. Attól félek, hogy az a srác, aki csak "lyukra játszik". 8 évvel idősebb nálam. Nagyon kedves srác, vagyis lehet csak jó színész inkább. Igaz, mint kiderült, gyereke is van már, becsúszott az exétől. Most azt mondta szeretne többet is tőlem. Rengeteg barátnője volt már, és lehet hülyén hangzik, de szinte minden csajnak lájkolgatj a képeit, és már barátnőmmel is kikezdett- de akkor én még kapcsolatban voltam.

Minden nap beszélek vele, de nem tudom eldönteni, hogy tényleg akarhat-e komolyat...

Lehet szerintetek hinni az ilyen "típusú" férfinak? Vagy csak össze fogja törni a szívem?

Előre is köszönöm.



2015. jan. 3. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Te beletennéd a kezed egy olyan oroszlán szájába amelyikről tudod, hogy már 50 embert széttépett?
2015. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esélytelen, hogy megváltozzon? Azért gondolom, mert korban, (31 éves) már azt gondolnám, hogy szeretne megállapodni...
2015. jan. 3. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
tapasztalataim alapján, nem mennék bele
2015. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem hinnék neki.. hasonló helyzetbe voltam annyi különbséggel hogy a srácnak még barátnője is volt(vagyis még mindig van ugyanaz) és a barátnője erről nem sejt semmit hogy mi megy a háta mögött, én hülye naiv(és talán mégszerelmes) fejjel belementem a játékába (nem is egyszer) utána meg kikezdett a egykét barátnőmmel is.. nagyon megbántam és sok csalódást, fájdalmat okozott nekem... én inkább hagynám, keresnék mást a helyedben!..
2015. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt. Undorítóak az ilyen emberek. Menekülj...
2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha 31 évesen még mindig itt tart, akkor 1000%, hogy nem fog megváltozni. Az ilyenek nem is akarnak megállapodni.
2015. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nyuszicsajszi válasza:
Persze h volt! :D de az nem volt ilyen durva sot egyaltalan nem volt az :/ szerintem szakitsd meg vele a kapcsolatot es keressel egy olyan fiut aki csak teged szeret szivebol :). hidd el sikerulni fog :DDD !
2015. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!