Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan valakinak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekvinitus kérdése:

Volt már olyan valakinak hogy egy adott nemzet ellenkező nemű tagjai rendkívüli hatást váltottak ki belőle?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és vagy tíz éve a szerb nőket különlegesen szépnek látom. Soha semmi közöm nem volt Szerbiához, soha nem jártam ott de még a környező országokban sem, nincs szerb ismerősöm, messze lakok a határtól észak-kelet Magyarországon, mégis ha a tv-ben meglátok mindjuk egy úti fílmet az adott országról és az utcán sétáló csinos szerb lányokat, asszonyokat mutatják olyan mintha nyakon öntenének egy vödör érzékiséggel. Nagyon vonzónak és szépnek látom őket.

2015. jan. 4. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok a német fiúkkal:D egyszerűen erre gerjedünk.
2015. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Izraelben teljesen oda voltam azokért a jóképű pasikért...a mai napig bejönnek. :-)
2015. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szintén a németekért vagyok oda...de a magyar pasik között is akadnak szemrevalóak, nem is egy.;)
2015. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Höszönöma válaszokat, megnyugtattatok, azt hittem nekem van valami bajom hogy így hatnak rám a szerb nők.
2015. márc. 14. 21:50
 5/5 A kérdező kommentje:
"Köszönöm a ..." így akartam kezdeni!
2015. márc. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!