Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Vajdasági magyar lány vagyok, megtetszett egy szerb fiú (tud magyarul), aki nagyon rám nyomult.A gond az, hogy édesapám azt mondta, inkább megöl, minthogy szerb barátom legyen. Továbbá a fiúnak egy gazdag, nagy hagyományokkal rendelkező családja van (szerbeknél ez a legfontosabb dolog) és nem tudom mennyire fogadnának el. Vagy, hogy felmerne-e vállalni egyáltalán a fiú, vagy csak megakar húzni egy szegény magyar kislányt?

2014. dec. 29. 22:52
 1/5 To7ka ***** válasza:
Róma és Júlia is tragikus véget ért. De vicc nélkül, általában fiatalon ebbe nem érdemes belemenni. Tartsátok fent a kapcsolatot, 18 felett 20 körül közeledhettek jobban egymáshoz, és lehet belőle valami. Most csak felesleges veszélynek és csalódásnak teszed ki magad, maradj vele beszélőviszonyba!:)
2014. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennyi idősek vagyunk. :D
2014. dec. 29. 22:57
 3/5 To7ka ***** válasza:
Hehe:) Akkor maradjunk annyiban, ha függetlenek lesztek jobban a szüleitektől, egyetem miatt lakásba/koleszba költözik legalább egyikőtök, és megtarthatjátok magatokban, Ti dönthettek.:)
2014. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha nem mentek szembe a szülők akaratával, főleg ennyire.

Én is szembe mentem velük, és nem lett jó vége. Pedig én csak apróságban ellenkeztem...

2015. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem vállal fel valaki nyilvánosan, addig nem szabad lefeküdni vele, hacsak nem egy alkalmi "kapcsolatot" akarsz.
2015. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!