Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Párom 3ast szeretne, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom 3ast szeretne, hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a párommal már 4 éve és mindketten elsők voltunk a másiknak, nagyon szeretjük egymást és egyikünk sem csalná meg a másikat. De a páromat elkezdte érdekelni, hogy milyen lenne egy másik lánnyal lefeküdni, ezért felhozta a 3as gondolatát. Májustól elvileg összeköltözünk ezért kivitelezhető is lenne, csak nem tudom hogyan reagáljak erre az ötletre.. szerintetek belemenjek? 20/L 22/F

2015. jan. 4. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
tehát béna a szex kettőtök között vagy uncsi? ez se lenne megoldás, sőt...
2015. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy az éremnek mindig két oldala van..bevállalod +1 csajjal, ha ő utána bevállal téged 1 sráccal.
2015. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

ja szóval ide josz hogy mi megmondjuk hogyan reagálj? :D

ez nem a szexuális tanácsadás :D


De amúgy én kiborulnék.. de hogy te hogyan reagálnál azt neked kéne tudnod

2015. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem és a szex is két emberes dolog, nem 3.

Sokan nem értenek velem egyet, de én ezt gondolom. A másik, hogy azért akarja hogy t is dugd a csajt, hogy ő ezzel ne csaljon meg? Mekkora egy utolsó egy hozzáállás ez...

Számomra akkor érne véget a helyedben a kapcsolat, ha egy ilyennel elő állna a párom.

Ha nem csak engem akar, akkor nincs értelme együtt maradnunk-alapon.

Ráadásul ha magadra erőlteted a dolgot, és látod majd hogy elégíti ki más azt akit te szeretsz épp elég rossz lesz ahhoz, hogy sérülj is, és azután szakíts. Majd a barátnő nagy karlóbálva mondhassa, hogy "hiszen bele mentél..."

2015. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát magadtól nem tudod, hogy mi szólnál ehhez, ezért tőlünk kérded?
2015. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát érthető ha kiborulsz ... én tuti hozzá se bírnék érni a barátomhoz ezekután
2015. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hárman vagy túl sokan vagytok, vagy túl kevesen.
2015. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!