Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat a szüleimnek, ha ő 29 éves, én pedig csak 16 vagyok? Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

Most ne azt írjátok, hogy kihasznál, szakít velem, stb.

Mert ez akkor is megtörténhetne, ha ő is 16 éves lenne.

Nem azt várom, hogy örökre együtt leszünk, mint egy tündérmesében. Nem is a pénze, kapcsolatai, befolyása miatt vagyok vele.

Egyszerűen jól megvagyunk, működik közöttünk a kémia és úgy döntöttünk, megpróbáljuk a dolgot.


De nem tudom, hogy a szüleim hogy reagálnak majd (még sosem volt barátom). Nem tudom, hogy mondjam el. Meséljek róla, vagy egyszerűen csak hívjam ide? Vagy hogy?



2014. jún. 15. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
88%

Hát én elég modern felfogásúnak gondolom magam, de kivágná a biztosítékot. Nem veled van a baj, hanem a sráccal, hogy 29 éves felnőtt férfi létére egy ilyen fiatal lánnyal van kapcsolata. Nem veled beszélgetnék el, hanem a fiúval, hogy mégis mi merre hány méter.


Mindenképp először beszélj róla, majd ha a szüleid felajánlják, hogy megismerik, akkor hívd át. Sok jóra ne nagyon számíts, ez hatalmas korkülönbség.

2014. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj kérdező, a te korodban ez a 13 év korkülönbség sok. Nem is értem azt a férfit! Vagy inkább fiút?
2014. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
89%

Én biztosan kiröhögném a barátodat, hogy 29 éves férfi létére az én kislányommal kavarászik :D

Szétszívatnám az agyát, az tuti. "Szívesen látunk vacsorára, csak nem tudom anyukád elengedett-e addig, hogy itt maradhass" :D Ilyenekkel bombáznám végig :D Nevetséges, hogy egy 29 éves férfi egyenlő partnerének tekint egy 16 éves lányt...

2014. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az lenne a reakcióm, hogy be sem engedném az ajtón, a lányomat meg elküldeném 200 km-re apácaneveldébe :)


Na azért nem, de mindent megtennék, hogy ne menjen a fazon közelébe. Az a baj ezzel, hogy ha a lányom ennyire hülye, hogy neki nem tűnik fel hogy egy 10-15 évvel idősebb hapsi csak egy friss lukat lát benne, akkor semmi nem fogja észhez téríteni, mert alapjáraton buta és naiv :( Nagyot csalódnék a saját nevelésemben, és igen elkeseredett lennék.


Egy épeszű 16 éves kislány szerintem tudja, hogy aki 29 évesen még gyerekekre pályázik, az beteg, nem felnőtt férfi.

2014. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
86%
"Apa,anya,bemutatom Józsit aki gyökér a saját korosztályából NŐT találni de amúgy boldogok vagyunk."
2014. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is nagyon sok a korkülönbség. Igaz még nem vagyok szülő, 24 éves nő vagyok, tehát idős sem vagyok. De én is elgondolkozom azon, hogy egy felnőtt majdnem 30 éves férfi mégis mit szeretne egy 16 éves tinitől? Elképzelni is nehéz, hogy mégis milyen közös témáitok vannak, hiszen középiskolás vagy, nagyon sok minden áll még előtted, tapasztalatlan, nincs sok rálátásod a való életre. Valami nem stimmel a sráccal, ha mégis kikezdett veled...vajon a korabeli nők miért nem állnak le vele? Érdekes...
2014. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
38%

Miota vagytok egyutt? varjatok vele hogy komoly lesz-e vagy mi lesz ebbol...

Amugy nekem is volt igy... en 15 o 30...... anyukamtol kaptam a megjegyzeseket ( venf.sz,roh.dek,stb stb stb erre keszulj fel hogy neked is lehet ilyen)

legalabb 1 par honapot varj hogy erdemes-e bemutatni

2014. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen. Egy majdnem 30 éves férfi szánalmas, ha kis tinicsajjal kezd. Ezt a szüleidnek nem magyarázod meg. Nem normális, csak te ezt nem látod, mert tudja, mit kezdjen a punciddal. Majd felnősz és rájössz, mennyire szánalmas fickó. Nekem elmondhatnád, mint szülőnek, de hogy megismerni nem akarnám, az is biztos. Egyáltalán nem örülnék neki, hogy a lányom első barátja egy lelkiszegény pasas, aki gerjed a tapasztalatlan tinilányokra, de mázlijára a törvény nem bűnteti. A lányomnak meg apakomplexusa van, amin elgondolkodnék, miért alakulhatott ki. Reménykednék, hogy megunja valamelyik fél a nyuszi-szexszet és továbbáll, mielőbb.
2014. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
78%

Off: Jó lehet nem épp idevágó de mikor én 16 voltam pár évvel ezelőtt nekem a legjobb barátom egy 10 évvel idősebb férfi volt, évekig beszélgettünk és nagyon jól elvoltunk.


On: Szerintem ha még annyira nem komoly akkor ne mutasd be nekik, nem kell minden hetes kapcsolatot bemutatni.

2014. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
24%
Én 18/N vagyok a barátom pedig 28/F. És mi megvagyunk.
2014. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!