Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkora torest okozott az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkora torest okozott az exem bennem, hogy nem tudok es nem is akarok ujabb kapcsolatot soha, ha szerelmes lennek valaha, akkor sem. Vissza lehet ezt csinalni?

Figyelt kérdés
6 evig jartunk, elso szerelem. Ugy megvaltozott a vegere, hogy ekkorat meg senkiben nem csalodtam soha. Az ami volt, akit szerettem teljesen megvaltozott, mintha nem is ismernem.. Es igen, mar nem is ismerem. Becsapott, atvert, teljesen mas lett kivul-belul. El sem hiszem azota sem. Senkiben nem tudok megbizni mar es nem is akarok, ha egy olyan ember, aki az eletem volt igy megszunt létezni, akkor mit varhatok a jovoben?
2014. szept. 10. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha az én kapcsolatom most véget érne (mi is 6 éve vagyunk együtt) ugyanezt érezném, egy hatalmas ürességet, csalódottságot. Azt kell mondanom, ami most benned zajlik, teljesen normális folyamat. Tudom, hogy ilyenkor ez nem vigasztal, de az idő, az idő, az idő...


Reményik Sándor: Idővel


Mosolygó bölcs, ősz doktorunk: Idő,

Mi áldjuk balzsamosztó, lágy kezed,

Te tudod: az örök seb mese csak,

Egy seb ha nyílik, a másik heged,

Mosolygó bölcs, ősz doktorunk: Idő,

A perced ír, az órád irgalom,

Az éveid csupa szent sebkötések,

Vezess, vezess, mi követünk vakon.

Ahogy közelgünk a nagy Csend felé,

Enyhébb a naptűz, áttetszőbb az ég,

Egyre halkulóbb, estelibb a táj

És révedezőbbek a jegenyék,

Ahogy közelgünk a nagy Csend felé,

Suhanó pici békeangyalok

Nyujtják ki felénk apró árny-kezök:


Úgy múlik lassan minden fájdalom.

Ahogy az élet elmúlik velök.


23 L

2014. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szakítás után szerintem mindenki így érzi magát. Első kapcsolatom ahol én vesztettem el a szüzességem 8 honapig tartott és 1év kelet hogy túl tudjam magam tenni. Most lehet hogy így érzed de majd idővel múlnak az érzések. Én 18F
2014. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BulmaSwan ***** válasza:
Adj időt magadnak. Elfogod felejteni és újra talpra fogsz állni. Egy szemét miatt nem éri meg örökké csak sírdogálni. Nem fog megállni az élet, jönni fog majd más. :)
2014. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem, ez nem a szakitas miatt van, hanem emberkent valtozott meg teljesen es nem csak szerintem. Rettento erzes, hogy akirol azt hittem a vilagon a legjobban ismerem(es o is engem) abbol az emberbol nem maradt semmi.
2014. szept. 10. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Valójában magadban is csalódtál...
2014. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csalodtam magamban is ez teny, de az exemben meg nagyobbat. 6 ev utan maradt egy idegen ember belole..
2014. szept. 10. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Szokásos, menetrendszerinti esti kamukérdés, egy féltékeny nőcitől, aki az exet lenyelné keresztbe:D
2014. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezen miért csodálkozol? Természetes dolog, hogy az emberek idővel változnak, ezzel jár, ha valaki gondolkodó, észlelő lény, általában befolyással vannak rá a külvilág dolgai. Ne mondd, hogy te teljesen ugyanaz a személy vagy mint aki 6 éve voltál.


Persze sokszor ez a változás nem annyira radikális, hogy emiatt csalódni kelljen a másikban, de az ilyesmi is előfordulhat, ez benne van a pakliban. Ettől még nem kell rögtön remetének vonulni.

2014. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor egyszeruen csak nem kell elhinnem tobbe semmit senkinek hiszen ugyis megvaltozik.
2014. szept. 10. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idősek vagytok, valószínűleg akkor jártatok, amikor a legnagyobbat változik az ember (tiniből felnőtt lesz). Természetes, hogy mindenki változik, de ilyen gyökeres változáson nem valószínű, hogy átmegy a következő partnered.

Természetes, hogy ezt érzed. Túl leszel majd rajta idővel.

2014. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!