Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj és nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krumplu kérdése:

Van egy csaj és nagyon szép mivel hoditsam meg?

Figyelt kérdés
megismertem egy gyönyörű lányt nem rég szakitott a barátjával elkeztünk beszélgetni és nagyon megkedveltem ... és szeretem is... lehet hogy ő is.. mert mondta hogy ha elmennék hiányoznék neki .. de tudom hogy ez nem jelent semmit... arra gondoltam hogy segithetnétek abban hogy mit mondjak neki hogy elcsábitsam??? esetleg egy verset irnátok megköszönném :) lányok tanácsát is várom!!:)

2015. jan. 5. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szereted? Kicsit korai ezt még kijelenteni nem?
2015. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint az exe! Verset írni pedig eszedbe ne jusson! Illetve írhatsz, csak ne mutasd meg neki :)
2015. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egy éve ismerem és már egyszer szeretett csak leléptem egy másik csajjal :(
2015. jan. 5. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem biztos, hogy elég. Ha az exe jobban néz ki, mint te, akkor téged már nem fog szeretni, hanem utána fog sóvárogni, amíg nem jön egy még jóképűbb.
2015. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jobban nézek ki mint az exe:) mondta is rég h ilyen fiut álmodott maga mellé mindig mint én.. de szerintem nekem a stilusom is jobb
2015. jan. 5. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor van esélyed, hajrá!
2015. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nem tudom hogy ezek után is h ott hagytam?
2015. jan. 5. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
kérj elnézést hogy hülye voltál és rossz döntés volt ennyi :)
2015. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek után is. Ha elég jól nézel ki, mindent elnéz neked.
2015. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2015. jan. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!