Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem. Mit csináljak? Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akit már nagyon régóta szeretek, viszont.... ez a szeretet nem kölcsönös.:'( Nem is ezzel van a baj, mert ha nem tetszem neki, akkor nem tetszem neki, nem tudok ezen változtatni, nem kényszeríthetem rá, hogy szeressen belém(meg nem is akarom!), hanem azzal, hogy amióta tudja, hogy nekem Ő tetszik, azóta szóba se áll velem, emberszámba se vesz és elég bunkó is velem.:( Ask.fm-en már piszkáltak is ezért, hogy öljem meg magam, igyak ciánt, akasszam fel magam, meg azzal viccelődtek, hogy apukám nem egy betegség miatt halt meg, hanem felkötötte magát, mert szégyellte, hogy ilyen ocsmány gyereke van. És egész téli szünetben ez ment, csak azért, mert nekem tetszik ez a lány... Most ez ekkora nagy bűn? Tudom, hogy csúnya vagyok, de attól még lehetnénk barátok, nem? :(

2015. jan. 5. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kaksizz a fejére!
2015. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Így primitív lotyók szoktak viselkedni, örülj inkább neki, h nem jöttetek össze.
2015. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

te vagy AZ a bizonyos gyerek az osztályból,akit mindenki b*szogat.. én úgy nem bírom az ilyet, a drága osztálytársaidat kéne... jól meggatyázni,nem mondok csúnyábbat,mégiscsak gyerekek. figyelj, NE FOGLALKOZZ a töbiekkel, nem szabad hogy ez a sok kis neveletlen,érzéketlen kretén hatással legyen az életre, a jövőbeli kapcsolataidra,döntéeidre. nem minden a külső, és a lány is bánni fogja néhány év múlva hogy ilyen bunkó volt veled, aki egy normális gyerek (annak tűnsz), majd amikor egy jóképű barom lesz a pasija,aki semmibe se veszi. eljön majd a te időd is,ne foglalkozz se a libával se azokkal akik csesztetnek.

ja amúgy hány éves vagy?

(az ask.fm meg amúgy is egy hülyeség,helyedben törölném magam..)

2015. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
El kell engedned. Nem fog menni a barátság, hidd el, tapasztalatból mondom.
2015. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már elfelejteni, de nem megy:( Mindegy egyes másodpercben Ő jár a fejemben. Most ki lehet engem röhögni, de 14 éves vagyok.
2015. jan. 5. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez tény, hogy fiú és lány között nincs barátság. Csak nagyon kivételes esetekben. Mert az egyik fél általában a fiú többet érez ha eleinte nem is. A lány ahogy előttem leírták, egy gyerekes lotyónak tűnik, aki az igazi hárdkór menő szvegjoló 10000 lájkvanaprofilképemen kopasz vagy ecsethajú pullendbeer berskás vesztendbenlógós te sose leszel olyanmint én nagyképű egomániás metroszexuális divatbiszex viselkedésű, öltözködésú fiúkért van oda. De mivel nem fog kelleni nekik, így majd idővel rájön, hogy veled milyen jól járt volna, de ha meg is keres akkor remélhetőleg te nemet fogsz neki mondani és visszaadod azt amit ő adott neked. Te meg hagyd abba a nyavajgást és kezdj el élni ne csak az egész napos tanulás meg kockulás hanem pl járj gyúrni meg kezdj el kicsit stílusosabban öltözködni stb.
2015. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem tudhatjuk hogy öltözködik ez a fiú,és azt sem,hogy sportol-e,szóval a testalkatát sem.

és légyszi kérdező,14 évesen el ne kezdj gyúrni,mert baromira a fejlődő korban vagy,nem kell még gyúrnod,ráérsz majd ha kicsit komolyodtál. meg ne azért szeressenek,mert ki vagy gyúrva

2015. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja és még annyit,hogy ezektől csak pont azt érnéd el,hogy azt mondják rád, hogy ,, ugyanolyan ,mint a többi"
2015. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Stílusosan szoktam öltözködni,erős, izmos, sportos alkatatom van. Csak az a baj, hogy nem vagyok nagypofájú, inkább csöndesebb.:/
2015. jan. 5. 18:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, baromi aranyos vagy! Nagyon szép, ha így tudsz szeretni valakit, akkor is, ha ő bunkó. Becsüld magad, ezért is és azért is mert jó embernek tűnsz. Ilyen korban a leginkább gonoszak a gyerekek, valakit mindig bántani akarnak, pletykálni, de évek múlva a legtöbben kinövik, szóval kitartás! Azzal sincs baj,hogy csöndes vagy, ne gyötörd magad miatta. Próbáld ne magad okolni és bántani mások miatt, és kitartás:)
2015. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!