Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom elengedni. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom elengedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy pár hete, 8 hónap után szakítottunk a barátnőmmel. Úgy érezte, hogy picit már..unalmas ez, és már nem érez annyit irántam, mint az elején..

Egy ponton egyet is értettem vele. A szülei picikét szigorúbbak(ami nem probléma, szerintem), ezért pl. még nálam sem volt, és szerintem is picit ellaposodott a dolog(tél, kevesebb lehetőség odakint..), de én úgy éreztem/érzem, hogy simán megoldhattuk volna, új dolgokkal, egymáshoz járás, filmezés és komolyabb dolgok:)

Ő viszont erre azt válaszolta, hogy azt is megunnánk egy kis idő után, és hogy jobb lenne külön. Pedig másfél hónapja még egy rózsával vártam a sulija előtt, és úgy láttam tényleg őszintén örül:( ezért is sokkolt a hír, hogy nem érzi boldognak magát.

Tudom tudom, engedjem el, ez csak az első szerelem, de egyszerűen..nemtudom. Nem akarom... nem akarom hogy más vele legyen, más hozzáérjen. Egyetértek azzal, hogy unalmassá vált, de egy kisebb...különléttel talán visszajöhetne a szenvedély. és őt sem értem. Pedig ismerem egy ideje, eléggé, hiszen az utóbbi 8 hónapban Ő volt az életem értelme. és úgy érzem, hogy...érez valamit még. Nem lehet ennyi minden után biztos ebben:( Vissza akarom Őt szerezni. Mindent megtennék, hogy boldog legyen, velem :D

és úgy éreztem ez egy különlegesebb kötelék köztünk, mint ami az eddigi kapcsolataimban voltak.. Tudoooooooom jól, hogy még fiatal vagyok ehhez, de basszus, nem akarok nélküle lenni.


Ezért szeretném..az életben tapasztaltabbakat kérdezni, hogy mi a fenét tegyek? Próbáljak még érte harcolni? Várjak...hátha Ő is rájön, hogy talán együtt kéne legyünk? :D

vagy csak...engedjem el? Úgysem fog menni. Egész nap rá gondolok, róla álmodok..csak egy kis szenvedélyt kellene belé csempészni:(( ahfhughgug.

Naszóval(állítólag elég összevissza fogalmazok) ennyi lenne a problémám. Köszönöm előre is a válaszokat


16/F



2015. jan. 5. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jön le,hogy a lány nem is akart tenni a kapcsolatotokért. Lehet nemcsak bele unt a dologba,de ki is szeretett belőled.

Hagy magadnak időt feldolgozni azt a majd 1 évet és a későbbiekben mással tiszta lappal kezdeni.

Addig se zárkózz be,ne fordulj magadba. Fiatal vagy ,élvezd ki,ismerkedj,nevess stb. :)

2015. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Melyik a fontosabb: Szeretni vagy szeretve lenni? = A madárnak a jobb vagy a bal szárnya?

Ha ő így akarja nem erőltetheted, viszont próbálkozhatsz vissza csábítani és légy kitartó, egy kis idő nyugodj bele, hogy semmiképp nem kapod meg (hogy durva legyek). De egy idő után talán rá jön, hogy tényleg jobb veled, (vagy nélküled). A jó baráti viszonyt mindenképpen tartsátok, talán vissza jön, de ha nem akkora már te is bele törődsz. Jegyezd meg: A szerelemhez két ember szükséges!!

2015. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Igen ő egy picit ilyen 'lusta' lány volt ilyen téren, de hát így szerettem. Nemtudom:(

Nemtudom hogy kiszeretett-e. Azmondta már nem érez úgy mint régen, de basszus nemár :D ahhh utálom a szerelmet. miért így lett kitalálva?! :D:D

Második:

Szóval..mindenképpen várnom kell még. Rendben. Majd az idő megoldja valahogy...csak tényleg, (tudom hogy óriási hülyeség) de úgy érzem hogy ő egy különleges lány volt, hisz az első 6 hónapban olyan lazán elvoltunk.. és minden olyan tökéletes volt. és félek hogy nem lesz még egy ilyen lehetőségem. Tudooom, nagy butaság, de akkoris :D


Várunk. Aztán meglátjuk mi lesz. De én nem az a fajta vagyok, aki feladja. Érte bármit. Viszont..ha úgy érzem így boldogabb, akkor nem fogok erőlködni

2015. jan. 5. 19:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2015. jan. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!