Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom elengedni a páromat?

Nemtudom elengedni a páromat?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt van egy 17hónapos tündér kislányunk.Az én kertesházamban élünk/éltünk.

Ketten akartuk, tervezett gyerek volt.Viszont a terhesség alatt már érezhető volt (most már igy utólag tisztán látok)hogy valami nem stimmel.Szülés után a kezdeti hónapok elég nehezen mentek, fáradtak voltunk nagyon sokat veszekedtünk, előjött az anyagi helyzetünk is.Ja és semmi szex terhesség alatt sem,és kb 1 évig sem.

Nem élünk rosszul de meg kell gondolni mikor mire költünk de ő ezt valahogy nem tudta feldolgozni h neki többet kell fizetnie.És főként ezért is ment a vita az ő részéről.

Többször elköltözött, mondván kell egy kis szünet a legutóbbi 3 hónapos távozása után én sirtam vissza.Most ismét elköltözött ezúttal közöltem hogy végleg mert ezt sem velem sem a gyerekkel nem teheti meg és nem átjáróház,nagyon eldurvult a viszonyunk,nagyon csúnya beszéd,volt hogy meg akart ütni, volt hogy leköpött,és mindez a pénz miatt, soha soha nem kért tőlem bocsánatot,nem csinált itthon semmit, de a hibáimat észrevezze és tudatta is velem.Az anyjáéknál lakik, állitása szerint nem jár sehova (31 éves) mert nincs pénze, de amikor jön a gyerekhez hétvégén látszik rajta h nem kipihent tehát egyértelmű.

Meg szoktam nézni a telefonját is nem találtam semmit kivéve h egy volt bnőjével irogat de hogy mit sajnos nemtudom,de gondolom hogy vagy van vagy tervben van egy új kaland.

Nagyon zavar ez az egész és félek és sajnálom h igy alakult.És még most is azt érzem hogy hiányzik, hogy ha újra megpróbáljuk talán most jobb lesz.

És vajon egy fiatal férfi meddig birja ki hogy ne legyen együtt a nővel?

És a férfi már nem szereti a nőt ha totál közömbösen viselkedik vele?

És a gyerek?akit szeret, de nagyon nem tud vele mit kezdeni, és fél a felelősségtől?

Hiányzik esetleg a régi bulizós élete?

Mert ő nem is akar visszajönni,mondván miattam van minden és megint csak veszekednénk a pénz miatt..

Most akkor minek ragaszkodnék még ezek után is hozzá?

Szeretem vagy csak az hiányzik hogy amilyen ő régen volt,de amilyen gondolom ha 10edszerre békülünk, akkor sem lesz?

Nemtudom mit csináljak...én sem vagyok már tini de mégis ezeket a párkapcsoltai jeleket nem tudom megfejteni.Minek akar egy férfi manipulálni?Miért nem mondja ki nyiltan mit akar?Miért közömbös velem ezzel az érzéssel nemztudok mit kezdeni....


2010. jan. 24. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Ez a férfi nem férfi! Leköp megakar ütni ez nem helyén való!Sőt kifejezetten csunya dolog!hagyd a fenébe nem érdemel megbocsájtást neked is legyen női büszkeséged
2010. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
De te ugye állításával ellentétben tökéletes vagy...
2010. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Ti nagyon de nagyon eltávolodtatok egymástól, és főleg érzelmileg. Ha nincs szex ilyen huzamos ideig egy kapcsolatban, az aztán mindent borít.Nincs közös élmény, élvezet, nincs ami feldobná, és nem csak téged őt is. Meg a pénz, ami sok párkapcsolatot tönkretesz manapság. De ha csak a pénzről szólna az életünk, akkor soha ne álljunk szóba egymással, ne bújjunk oda a másikhoz. Mindenki egyedül maradna. Te most törődjél elsősorban a kislánnyal, adjon neked sok-sok örömöt. Persze hogy megszoktad, a megszokás nagy úr, de ha mindig visszafogadod nem lesz másra energiád, csak arra hogy vársz rá. És mire vársz, arra hogy nem lesz rendben közöttetek semmi.Nekem első számú és első személy, akár milyen pokol volt az életem a gyerekem volt. A többi meg jött magától. Kitartást neked!
2010. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

1. Nem vagyok tökéletes hiszen 2en kellettünk ahhoz hogy ez igy alakuljon, viszont ha még hosszabb bevezetőt irtam volna senki em válaszolna, mert senki nem olvsaná el,de TE kedves második inkább ne irtál volna....

2. Az érzéseimet irtam le a kuszaságot ami van bennem,és tudom hogy mi a helyes de belül más van...és erő kéne ami néha van néha nincs:(

2010. jan. 24. 22:09
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ez a történet, amit leírtál, a se veled, se nélküled típusú őrületnek hangzik.

Sajnos én sem tudok jobbat írni. Azt nem tudom, veled mi van, de szerintem a férjed még nem érett meg a családi életre, s főleg az apaszerepre. Tudom, hogy nehéz, de én elfordulnék tőle, s a szükségesen kívül többet nem akarnék tőle, s igyekeznék minél hamarabb új kapcsolatban találni magam. Könnyebb lenne neked, hidd el!

Lehet, hogy szereted és szeretted, de előbb-utóbb mégjobban tönkre fog tenni téged, és te őt. Teljesen mindengy ebben a helyzetben, ki a hibás, egyszerűen nem mozogtok egy hullámhosszon, ráadásul egyre távolodtok is egymástól. Az, hogy nincs szex, vagy legalábbis sokáig nem volt, az pedig szerintem sokmindenre rámutat. Szerintem hagyd el, és kezdj új életet!

2010. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

22:10-es vagyok megint.


Nehéz elengedni igen. Talán úgy egy kicsit könnyebb, hogy átgondolod, miket vesztesz azzal, hogy külön válsz tőle (beleértve érzelmi, anyagi s egyéb veszteséget). Gondold át, és lelkileg készülj fel ezekre. Egy csomó mindenre fogsz már most megoldást találni, ha sikerül hideg fejjel átgondolni ezeket, a többire pedig idővel. De a kezdeti lépést meg kell tenni, ami pedig a komoly elhatározás, és az azt követő közlés a másik féllel.

Gondolj arra is, hogy mennyi rossz dologtól fogsz megszabadulni az új életedben, ha szakítasz vele.

2010. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szenved melletted hagyd elmenni :(

Amíg nem találsz mást, addig biztos nagyon rossz lesz, de így korrekt mindkettőtöknek.

2010. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha most mégis visszamenne ugyanúgy folytatódna tovább minden, mint eddig. Nagy baj, hogy a pénz játsza a főszerepet, legalábbis ez az ürügy. Akkor sem lenne több, ha visszamenne hozzátok. Nem! ERz a kapcsolat végérvényesen tönkrement. Próbálj meglenni nélküle a kicsi fiaddal, mert nem vagytok összeillő pár.
2010. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Másfél éve ezen gondolkozom:(

De most már komolyan is vettem.Tudom hogy igazából semmit nem nyernék azzal hogyha maradna,sőt lehet hogy talán még rosszabb lenne.Viszont nélküle jobb lesz sőőt jó lesz.Csak idő kell hozzá, ami nagyon nehéz hiszen sűrűn találkozunk a gyerek miatt,és ha már épp jól vagyok jön és látom és tök közömbös velem és akkor visszaesem.

Elhatároztam,de most nagyon bizonytalan vagyok megint, és félek:(

köszi:)

2010. jan. 24. 22:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis mondás :aki elment és eltudott menni azt elkell engedni.A férfiak sokkal később érnek az apa szerepre mint a nők,ezt látom a mi családunkban is sokkal nehezebben adják fel a legény életet.Ő most menekül,megfutamodik de aki olyen gyáva és gyenge arra te nem fogsz tudni támaszkodni később sem.Miért nem volt sex egy évig?Szerintem itt kezdődtek a bajok,esetleg nem lépett félre akkoriban?Gondold meg mi jó a gyerekednek :egy ilyen leköpködős ,veszekedős család?!!Szerintem te már tudod a választ csak még nem mered saját magadnak sem bevallani.
2010. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!