Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van az exemmel?

Figyelt kérdés
Volt egy baratom,akivel szetszakitott engem egy srac,mert szeretett(jo baratok...)...Az exemmel utana meg kavartunk de mar nem akart tobbet.A nyar alatt osszejott egy masik lannyal,en pedig kezdtem beadni a derekam a sracnak,aki szetszakitott minket,de csak egy csok volt,utana nem jartunk,mert meg az exemet szerettem.Szeptemberben bejelentettem az exemnek,hogy meg szeretem,de "elrohant".Aztan honapokig csak egy ket szot szoltunk egymashoz,konkretan szenvedtem miatta,teljesen rosszul voltam,sirtam,stb.A teli szunet alatt a masik sraccal viszont kavarni kezdtunk..Es itt jott el a baj...Mindkettejuket szeretem.(kovezzetek meg ertr,igy van,de az exem jobban szeretem) es ma az exem teljesen ram volt szallva,minden szunetben viccelodott velem,es tobbszor is melyen a szemembe nezett,stb(aprilisban szakitottunk,es ugye van baratnoje)..nem tudja,hogy alakulunk a sraccal,ugyhogy nem ezert volt,egyik pillanatrol a masikra tortent...ez mi?Bemeselem magamnak az egeszet?Vagy ezt meglehetne magyarazni valahogy?

2015. jan. 5. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az exed barátnőjére ki lesz tekintettel?
2015. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az exem baratnojere nem szeretnek semmilyen "pecsetet nyomni" de 12 evesen mar nemi elete volt,es konkretan nem egy erett,felnottes tipus,mint ahogy a koranak kene lennie,es igencsak hangot ad annak is, hogy neki letort a korme,stb..
2015. jan. 5. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
és hány évesek vagytok?
2015. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk mind.
2015. jan. 5. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hagynod kellene az exed..mert, ha nem érdekli a bnője, akkor...Te is így fogsz járni..
2015. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a volt baratom,nem ilyen.A mostani baratnojevel ne tudom milyen viszonyban van,kulso szemmel jo viszonyban,matol kezdett el velem ujra foglalkozni sokat,de o alapbol kozvetlen tipus,azoval az is lehet,hogy felreertem az egeszet.De ketszer is honnan a szemembe nezett amitol konkretan megremegtek a labaim is,tudom,fura...De nem tehetek rola..
2015. jan. 5. 22:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérlek,tud valaki segíteni?
2015. jan. 5. 23:00
 8/8 anonim válasza:
Kicsit abszurd...de létezik ilyen! Az anyukámnak is volt ilyenje, míg végül apumat választotta. Kihez húz a szived? Kivel képzeled el a jövőd? Kihez bújnál oda legszívesebben? Kit bántanál meg a legkevésbé? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak...
2015. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!