Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Ez most komoly válasz?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem egy csajtól, hogy külsőre bejövök-e neki..

Ezt a válasz kaptam:''Hát külsőre.. végülis.. jah.. mondjuk XD''

Csak szerintem bizonytalan válasz?

Amugy kétszer már találkoztunk.. ennyi idő alatt eldönthette volna.. a válasznak ezt a részét nem értem:''mondjuk XD''

Most ezen mi vicces?

Jó nem ilyen választ vártam, hogy:Igen nagyon helyes pasi vagy..

De segítsetek ki, hogy akkor most mivan.



2014. nov. 3. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az éretlen kislányok így fejezik ki magukat.
2014. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ami ebben az esetben nem feltétlen jelent rosszat.
2014. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a randikon mosolygott, meg nevetgélt, igazgatta a haját. (Falusi csaj, szóval nem plázacica)
2014. nov. 3. 16:41
 4/12 anonim ***** válasza:
igen :)
2014. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Magyarul, ez most komoly válasz? Vagy csak viccre vette.
2014. nov. 3. 17:02
 6/12 Fényember ***** válasza:
Kínosan érezte magát az általa adott válasz miatt és így próbálta ezt a kínos érzést leplezni=nem nézel ki rosszul de nem vesz annyira komolyan ilyen szinten.
2014. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi. De ezt hogy érted, hogy nem vesz olyan komolyan ilyen szinten?

Amugy azt írta, hogy maradjunk csak barátok. De később belekérdeztem 1-2dologba, végül azt nyomta hogy:Csak többi időre van szükségem, mielőtt belekezdenék valami komoly dologba.. Ezelőtt meg az volt, hogy csak barátok. Szóval nemigazán értem. Akkor szerintetek ez mit jelent?

2014. nov. 3. 17:36
 8/12 Fényember ***** válasza:

Azt hogy finom akart lenni mikor elutasit :/

Ha nem akart volna komoly dologba kezdeni vagy valami nem randizgatott volna veled. Van ilyen nyugi, mikor meg ismerunk valakit es meg se olyan amire szamitottunk. Ne szivd fel legalabb kozolte es nem jatszadozott. :)

2014. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem. De amugy nemlehet, hogy azért vette így ezt a kérdést, mert:egyrészt meg volt illetődve, másrészt meg neki nem számít annyira a külső?

Tényleg sokat mosolygott, meg igazgatta a haját.. gondolom, ha barátként tekintene rám. akkor csak beszélgettünk volna, de semmi ilyen pótcselekvés nemlett volna. vagy tévedek?

2014. nov. 4. 17:34
 10/12 anonim válasza:

Akik valaszoltak, azok tipikus fiuvalaszok. Na most ha erdekel, elmondom egy lany szemszogebol.

Jol gondolod, az h matat a hajaval, esetleg meg mocorog is, az ket dolgot jelenthet: vagy zavarban van, amiatz mert tetszel neki, vagy nincs zavarban de bejossz neki szinten. Nalam, meg a legtobb lanynal ez a valasz tipikusan a nem tudom, mit mondjak kategoriaba tartozik.. tehat akkor irok valakinek lyet, ha nem tudom, hogy elmondjame az igazat. Az XD pedig zavarodottsagat akarja ezzel is leplezni. Tehat: nem tudom mit mondjak+zavarodottsag=tetszel nekem... erre mar csak abbol is rajohettel volna, hogy ket alkalommal teljesen mast mondott... azert ennyire nem nehez :D nem vagyunk ennyire bonyolultak :DD

2014. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!