Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdtem az exemmel, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exemmel, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Két éve szakítottunk, azóta most találkoztunk először, és rögtön szex lett belőle. Ez az időszak alatt is jóban voltunk, de nem találkoztunk. Nekem volt a szkítás óta kapcsolatom, de nem volt az igazi, mert még szerettem őt, habár azt hiszem már nem szerelemmel, ő nem tudom pontosan hogy érez. Viszont ez az eset után valamelyest feléledtek bennem a régi érzéseim iránta. Belemenjek, egy barátság extrákkal kapcsolatba, vagy maradjunk csak barátok továbbra is? Esetleg már ezt az egy alkalmat sem kellett volna?

2015. jan. 6. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Már most is benne vagy, úgyis lesz folytatása!
2015. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha ő végül mégsem akar semmit akkor sérülhetsz...szerintem nem éri meg belemenni...inkább beszéljétek meg a dolgot, hogy mit is akartok egymástól...és ha biztos a CSAK SZEX kapcsolat és előre tudjátok és így megfelel mind2töknek akkor menj bele...vagy keress valakit akivel kapcsolatban lehetsz és vele legyél együtt...
2015. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh ez izgi :D de sérülni fog vki az biztos :)
2015. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
milenne belőle....mégtöbb szex az exxel :D
2015. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele a barátság extrákkal dologba, mert szenvedni fogsz, ha ő valóban csak szexet akar, mert én úgy érzem, hogy nálad még meg vannak az érzelmek.
2015. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy magam sem tudom eldönteni hogy érzek e még valamit. Eddig biztos voltam benne hogy ez már csak "baráti szeretet", de most kicsit elbizonytalanodtam
2015. jan. 6. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
igen !! Menj bele.
2015. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ex az ex, mert nem ment vele a szekér. Most akkor miért menne? Ha hegymenetben visszaváltasz hármasba, és ettől könnyebben megy a kocsi, akkor megint próbálgatod a négyet? Nem, mert eddig sem bírta!
2015. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!