Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul látom a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul látom a dolgokat vagy titeket is nagyon felhúzna ez a dolog?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy pár hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Ő a második kapcsolatom, előtte csak egy hosszú volt.

Úgy érzem nagyon megszerettem.Alapból én egy csendes lány vagyok, pár jó barátom van,de van hobbim,szeretek szórakozni és kiruccanni azokkal az emberekkel akiket szeretek.

A páromnak viszont nagy az ismeretségi köre,több lány barátja is van. Eleinte csodálkoztam is,hogy ennyi lány veszi körül mégis miért pont engem választott,hisz én nagyjából az ellentétük vagyok.Ők kicsit züllöttek,pörgősek,folyton káromkodnak,eddig nem igazán találtam meg velük a közös hangot,de lehet azért mert csak a jó barátaimmal tudok feloldódni, szóval ez az én hibám.

De nem csináltam ebből gondot,tök jól megvagyunk, amikor csak szeretne kimegy velük,kocsmázhatnak stb aztán ha úgy érzi akkor velem szervez programot és mi is együtt vagyunk.Nem hisztizek neki soha,megértem,hogy a barátaira is sokszor szüksége van.De közben érzem,hogy szeret,néha eljött tőlük,csak hogy pár percet velem lehessen,pedig nem is kértem.Tehát rájöttem,hogy tényleg szeret,és szüksége van valamiért egy ilyen lányra mint én...

Az a bibi,és nem tetszik nekem,hogy egyik lány barátjának,akivel nemrég lettek jóba, megmutatta az egyik neki írt levelemet. Fél órán keresztül írtam neki,próbáltam a legszebben fogalmazni és kiönteni a lelkem neki, mert akkor jutottam el arra a pontra,hogy éreztem őrülten szeretem őt.Amennyire csak érzést ki lehet fejezni,leírni, az mind benne volt.Olyan dolgok,hogy mennyire megszerettem,hogy nem is gondoltam volna,hogy ilyen párt találok magam mellé,mennyire örömmel tölt el,hogy engem valaki így szeret mint ő engem stb.Nagyon belsőséges dolgokat foglaltam neki össze, amit azért nem szoktam mondani mindenkinek,sőt talán ő az egyetlen akinek elmondtam az érzéseimet és ezt meglátta egy számomra idegen csaj.

Nagyon felkavart engem...nem értem mi köze hozzá,miért kellett megmutatni(!)amit én csakis a páromnak szántam?

Nem értem magam,lehet túl felfújom az egészet? Vagy mást is zavarna ez?én 19 vagyok ő pedig 23.


2014. nov. 15. 11:01
 1/3 anonim válasza:
En egy társasaggal voltam egyszer bulizni es ott egy fiu akit akkor meg nem ismertem mutatta megy a baratnoje hasonlo leveleit mert dicsekedett vele hogy ez neki mennyire jol esett es szerintem ez nagyon aranyos volt.....
2014. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen itt is hasonló volt,mondta neki,hogy mennyire örült ennek a levelemnek stb.

De nekem meg teljesen rosszul esett,mert az egész iránta érzett érzéseimet foglaltam össze,amit csak neki szántam,és most hogy más,egy teljesen kívülálló csaj beleolvasott,olyan mintha egy idegen belelátna a lelki világomba,érzéseimbe,amit alapból csak a hozzám közel állóknak engedek meg.Ez zavar leginkább...

2014. nov. 15. 11:23
 3/3 anonim válasza:
én ha a barátnőmtől kapnék egy ilyen levelet , egyrész biztos jól esne sőt dicsekednék is vele , de nem mutatnám meg másnak.. nagyon max a legjobb barátomnak , de vele olyan is a kapcsolatom.
2014. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!