Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek van valami kulonosebb jelentese? Tobbi lent

Figyelt kérdés

van egy lany akivel mar regota joban vagyok, minden nap beszelgetunk, fbvelem beszely a legtobbet, tudom ennek igy magaba nincs sok jelentosege, nekem nagyon tetszik az a lany, csak felek elmondani mit erzek, mert felek h ha en nem jovok be neki akkor az eddigi "baratsagunknak" is vege. Ugyvagyunk hogy mind a ketten szeretjuk egymast, ezt ki is mondjuk, vajon ez nala csak barati szeretetet jelen? Mindig jol el tudunk beszelgetni barmirol. Meg is becezgetjuk egymast. Esma peldaul a szuzeseg volt a tema, o kerdezett ra eloszor, ennek lehet valami jelentosege? Vagy csak ugy "kivancsisagbol" tette, vagy ennek is van valami rejtett jelwntosege? Eddig azert nem mondtam meg h mit erzek iranta, mert nem mindig tudtam kiigazodni rajta, sokat veszekedtunk aprosagokat, szinte mintha jarnank, es mind a kettonknek rossz volt ugy, szerencsere sikerult megbeszelni :) Mostmar egyre inkabb ugy erzem h o is erez valamit irantam. Vajon most mar kiyeritsem a lapjaimat vagy varjak egy keveset?

Bocsi a regenyert :) elore is kiszonom a valaszokat :D

19f



2015. jan. 7. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:

ha csak így kiteríted a lapjaid, azzal ha lehet így fogalmazni, te leszel az áldozat és tálcán felkínálod magad neki.


lehet hallani a hangján, látni a szemén, hogy csak a levegőbe beszél vagy tényleg komolyan gondolja. Hallgass mindig a szívedre az sose hazudik.

2015. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves 19 éves fiú !

Nagyon szépen leírtad azt ,amit szerelemnek hívnak,irigykedve olvastam,mert visszaidéződnek bennem a mostani feleségemmel eltöltött kezdeti idők,évek .Ugyanígy voltunk mi is ,sokat voltunk együtt ,egy suliba,egy osztályba jártunk és az én állhatatosságomnak köszönhetően kölcsönössé vált a szerelem és házasság lett belőle.Azt tanácsolom ,immáron felnőtt fejjel,hogy folytassátok azt,amit elkezdtetek,nem kell kinyilatkoztatni a dolgokat,ezek maguktól megoldódnak és az idő meghozza a gyümölcsét.Csak legyél eléggé kitartó és elnyered a méltó jutalmad.

Nem kell kiterítened a lapokat,ha értelmes úgyis tudja .

Ha terhes leszel a számára ,azt meg fogja mondani .Sajnos nincsen semmi garancia arra,hogy csak a tiéd lesz a lány,de ha kimondod,hogy ezt szeretnéd ,azzal nem változik semmi.Az egyetlen stabil garancia arra,hogy elnyerjed a kezét ,hogy szeresd és eléggé kitartó legyél.

2015. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mit oldana meg, ha kimondod, amit amúgy is tud? 19 évesen már tudhatnád, nem fog virágeső hullani az égből, és nem lesz nagy összeborulás, ami után meg se kell szólalni. Meg kell. Mégpedig személyesen. Tehát, ha képes vagy rá, hívd el valahova. Ne mondd, hogy randi, csak csináljatok valami közös programot. Ismerkedjetek, barátkozzatok. Eddig jó úton haladsz, most ne rontsd el ilyen gyerekes hülyeséggel.
2015. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitkat :D bar ugy erzem hogy o is ugy erez irantam neha akadnak kis ketelyek :-?? A szilveszter utan mondjuk egyre biztosabb vagyok h erez valamit, a filmeket is osszebujva, egymas kezet fogva neztuk. Lehet h csak a tul keves onbizalmam miatt vannak meg ketelyeim?
2015. jan. 8. 23:54
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 valaszolo, szerinted nem ha hosszu kapcsolatot akarok nem kell elmondanom mit erzek, ezzel elrontanam a dolog varazsat? Mert vannak olyan dolgok amiket nem kell kimondani, egyszeruen mert eggyertelmuek :)
2015. jan. 8. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Stop !!

Ezzel az új megjegyzéseddel új képbe helyezted a történteket .Ha te csak úgy cicázni akarsz és nem akarod teljes mellszélességgel a dolgot ,akkor viszont van mit mesélned a lánynak !Nem fog örülni a hírnek,hogy te csak úgy szórakozni akarsz,de nem gondolod komolyan ,meg minden .De ha csak kicsit bizonytalan vagy ,akkor nincs baj,folytassátok a kapcsolatot,akármi is kisülhet belőle.

Bár ,szerintem a kettő fél közül nem árt ,ha valamelyikük biztos az érzelmeiben és csak az egyik bizonytalan.Ha mindkettőtök úgy van vele,hogy van valami,de nem tudtok továbblépni,mert olyan langyos az egész ügy ,akkor inkább gondolkodjatok el közösen ,érdemes -e folytatni.

Na nem akarlak tovább bizonytalanítani,csak a legutóbbi reagálásod kicsit elgondolkodtatott.

2015. jan. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok jatszani vele, en biztos vagyok az erzeseimbe, mar volt h megingtam de nem valtoztak meg az iranta erzett erzeseim. Az o erzeseibe nem vagyok teljesen, 100% ban biztos
2015. jan. 10. 00:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha Neked tetszik a lány és akarod őt,akkor nem számít hogy részéről mennyi a százalék !

Az első időkben ,míg elkezdtem járni a mostani feleségemmel.Ő egyáltalán nem akarta,sőt volt ,hogy az agyára mentem ,de én annyira szerelmes voltam,hogy ez nem érdekelt.Ha kidobott az ajtón ,bementem az ablakon.Ne morfondírozz és ne aggódj annyit ,legyetek sokat együtt és élvezzétek az együttlétet.

2015. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neha elbizonytalanodok h elmondham e neki mit erzek vagy sem, ha elmondom es o nem azt erzi mind en vagy mast erez akkor az us lehet h teljesen el fogunk ravolodni egymastol
2015. jan. 10. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt légyszi mégegyszer írd le ,mert sok a betűhiba és nem értem egészen .
2015. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!