Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám visszahódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahódítani?

Figyelt kérdés

Helló mindenki!


Bemutatkozás:

16 éves lány vagyok.

Van egy párkapcsolatom egy 20 èves férfivel már 14 hónapja.


Mi volt a hibám?:

A kapcsolatunk 5. hónapjában a barátomat folyton hívta magához egy akkori lány (21) "haverja".

A végére már annyiszor felemlegette a témát a csaj, hogy találkozzanak..., hogy kiakadtam és megmondtam a barátomnak, hogy nem tetszik ez nekem.

Ez után mégjobban írogatott neki a csaj és egy màsik régi haverja is elkezdett írogatni neki (akibe megismerkedésünk előtt szerelmes volt és előtte elvileg letiltotta, de utána mégis visszajelölte).

Ez nagyon rosszul esett. A barátom persze védte magát, hogy egyiktől sem akar semmit, de nekem ez nem úgy tűnt.

Kiborultam. Elkezdtem gyógyszerezni magam. Egyik este annyi gyógyszert szedtem be és ittam rá nikotimos vizet, hogy 1-2 óra múlva lenyugodtam (túlságosan), sírtam, magamat hibáztattam, gyűlöltem magam mindenért és mégjobban rám jött a vágy hogy öngyilkos legyek.

Kihánytam a gyógyszert ès a nikotinos vizet. Egy akkori jó barátnőm tartotta bennem a lelket. Bíztatott, vígasztalt. Bíztatott, hogy menjek el anyuék szobájába és szóljak arról, mit tettem magammal. De nem bírtam lábraállni...jobbam próbálkoztam, és sikerült.

Odamentem anyáékhoz és elmondtam mindent.

Ők persze kicsit hülyének néztek, nagyon kómás voltam. A barátomnak írtam egy SMS-t, hogy miért tette ezt...és hogy sajnálok mindent.


Másnap reggel suliba menet találkoztam a barátommal, de ő nem tudta mit tettem...mégis pillanatok alatt észrevette, hogy valami nincs rendben. Megakart ölelni, de ellöktem magamtól. Bocsánatot kèrt, de azt mondtam neki a bocsánatkérés nem oldja meg ezt.

Azt mondta kijön hozzám és nyugodjak meg. És mondta, hogy nem csinált semmi rosszat.

Mondtam neki, hogy mennem kell suliba és majd este találkozunk.

Megöleltem és azt mondtam; "Tudom, hogy mindent elba**tam, de ne haragudj rám."

Magához szorított és megcsókolt. Láttam egy könnycseppet a szemében.

Elindultam suliba.

Tiszta zombinak néztem ki, hulla voltam, sárgák voltak a szemeim, nem tudtam semmire odafigyelni.

3. óra után óra közben rámjött a sírás.

A tanár kiküldött a teremből, hogy nyugodjak meg, és mossam meg az arcom. Kimentem, jött az igazgatóhelyettes, aki rögtön hIvta anyut, aki rögtön elküldött értem vkit. Nem emlékszem ki volt az.

Innentől már mindent csak meséltek nekem.

Elvileg otthon összevissza beszéltem és n tudtam magamról...


Egy pár óra elteltével jött hozzám a barátom és eleinte nem szóltam nagyon hozzá, hiszen még mindig mérges voltam...de utána elkezdtem sírni és hozzábújtam. Kértem, hogy ne haragudjon rám.

Megértett, azt mondta jogosan háborodtam fel, de ezt mégse kellett volna.

Kibékültünk.

(ez szardai napon volt)

Vasárnak jobban elgondolkodtam és majdnem szakítottunk.

Ő is sírt és én is.

Tudtam, hogy ha ezt a kapcsolatunk kiállta biztos szoros lehet és nem éri meg eldobni.



Most is, még mindig együtt vagyunk. A barátom napi 12-20x elmondja, hogy szeret. Hiszek neki.

De tudom, hogy azóta valami megváltozott. Mintha nem szeretne ugyanúgy, mint rég. Vannak neki tervei velem a jövőre, meg is osztotta velem...de tudom vmi megváltozott.


Tudom, hogy elrontottam, már mindenkitől megkaptam a fejmosást.


A kérdésem:

Hogy hozzam ezt helyre?

Hogy tudom elérni, hogy úgy szeressen, mint rég?

:'(



Borzasztóan szeretem



2015. jan. 7. 07:11
 1/3 anonim válasza:

Többet ne csinálj ilyet! Szabadulj fel, mert ha téged idegesnek lát, akkor mindig balsejtelmei támadhatnak. ha nem vagy önfeledt, vidám, akkor őt is stresszeled, és ez gyengíti a kapcsolatotokat. Ha az eddigi gondokat kibírta, biztos, hogy ő is szeret. Valószínű, hogy azt érzi, nem bíztál benne eléggé. Persze te féltetted őt, mert szereted. Akkor jön helyre a hangulat, ha sikerül kitörölnöd a hangulatodból az elmúlt eseményeket. És legyél higgadt. Ez nehéz, mert a te korodban éppen higgadtnak lenni a legnehezebb, és ezt valószínű, hogy a barátod is tudja (ő már túl van ezen). A nagy érzelmi kilengéseid összefüggenek az életkoroddal, ugyanis serdülőkorban ez természetes. Ne azt értsd ebből, hogy ahogy viselkedtél az a természetes, hanem maga az érzelmi ingadozás. Ha ezt tudomásul veszed, és ő is tudja, könnyebb kezelni a nehéz pillanatokat.

A legfontosabb, hogy ne aggódj!

2015. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod akkor nem is írom le én is.


Ezt kb. sehogy. Érzelmi zsarolásnál már talán csak a pöszmételeves a rosszabb.

2015. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Scav ***** válasza:
Nem visszaszerezni kell, hanem szakítani, keresni mást. És problémák esetén sem gyógyszerezni kell, hanem megoldani. Ha nem sikerül, akkor tovább lépni, de úgy, hogy tanulni az előző hibákból. Valaki miattam gyógyszerekhez nyúlna, rögtön ott is hagynám. Ez nem normális, ezzel később zsarolhat is, sőt, már valahol az első ilyen gyógyszeres dolog is az. Ez hiszti. Ha nem tetszik amit csinálok, annak oka van. Vagy én vagyok szar ember, vagy a másik rontott el valamit, amiért így viselkedek vele. Erre begyógyszerezi magát? Mindkét esetben szakítani kell, tiszta lappal indítani egy másik kapcsolatot egy hosszabb szünet után. A szakítás mindig fáj, de ez a velejárója annak, hogy jöhessen valami új, amit már lehetőleg több tapasztalattal a hátunk mögött jobban fogunk csinálni. Ennyi.
2015. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!