Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy ez lehet az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ez lehet az oka?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon szeretek, voltunk randzni is, bár nem történt semmi. Eleinte úgy tünt, hogy minden rendben, de aztán a 3. találkozó után üzenetben közölte, hogy inkább csak barátságot akar. Arra, hogy mi ennek az oka, csak az volt a válasz, hogy nem illünk össze. Mindezidáig nem tudtam igazán ezzel mit kezdeni, de nem rég más forrásból megtudtam, hogy kb. 1/2 évvel én előttem együtt járt egy fiúva, akit nagyon szeretett, de a fiú csak kihasználta és játszott vele és aztán szakítottak is. A fiúról annyit lehet tudni, hogy elég gazdag családból származik, ami persze relatív, de a lányhoz képest biztosan jobb anyagi helyzetben volt. Tehát összességében egy beképzelt, elkényeztetett pöccs volt aki játszott a lány érzelmeivel. És a helyzet az, hogy a mi családunk is sokkal jobban áll anyagilag mint a lányé, de én soha nem akartam játszani az érzéseivel. Lehet, hogy azért kosarazott ki mert én is gazdag vagyok és azt gondolja, hogy nem szerethetem igazán?

Én: 20 F Ő: 19 L



2015. jan. 7. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy lehet.
2015. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet ezen valamit változtatni, hogy elhiggye, hogy tényleg szeretem?
2015. jan. 7. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, el kell nyerned a bizalmát szépen fokozatosan, idővel
2015. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld újra randizni hívni. És ha el megy akkor majd csókold meg. A lányoknak ilyenkor meg szokott változni a véleményük. Vagy kérdezd meg mi miatt nem akar komolyabb kapcsolatot. Próbálkozz. Sok sikert.
2015. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!