Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehetek vagy leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek vagy leszek a volt barátnőm barátnőjébe?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm, de megcsalt engem és minden barátnője azt hiszi, hogy szemét vagyok, csak mert nem tudtam őt megszeretni ráadásul meg is csalt. Az osztálytársa még mikor együtt voltam ezzel a lánnyal aki megcsalt, akkor arról a lányról, akiről a kérdés szól, mondta hogy helyes vagyok és még dicséretek stb. az akkori barátnőmnek. Már a volt barátnőmmel köszönőviszony sincs köztünk, ellenben ez a lány mindig mosolyogva köszön vissza. Olyan elragadó. Szeretném őt testben lélekben úgy ahogy van. Most még nem vagyok belé szerelmes, d mintha nem is akarnék, csak hogy járjon velem szeressem engem öleljen a kezem fogja és le sem tudom írni miket... annyira vágyom rá, hogy, hülyén fog hangzani, de azt szeretném ha azt mondaná, hogy szeret és ölelkezne velem, megcsókolna... nem is tudom. Mi ez az érzés? Egyébként akkor kezdett e tetszeni ennyire, mikor a szemébe néztem és.. hát az túl nagyravágyós szöveg, hogy magamat láttam benne, de az a szép kék tisztaság.. szeretném azt tenni, amit mondd, szeretném ha Ő vigyázna rám, pedig ugye a fiú én vagyok.. 16/F és bocsi hogy hosszú lett

2015. jan. 7. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Simogat egy érzés..
2015. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de mi is simogat? :)
2015. jan. 7. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm... akkor beszélgess vele,írj rá faceen vagy menj oda hozzá személyesen,de csak akkor,ha az exed nincsen ott.


Ha az én exem lennél és a barátnőmre hajtanál rá Én biztos kikaparnám a szemed,de utána a volt b.nőmnek is mert ilyen aljas. Viszont!! Ha a kis csaj csalt meg Téged,akkor no problem. Ez még bosszú is lehet!:D

2015. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék bosszút.. nagyon jó barátnők nem szeretném tönkretenni
2015. jan. 7. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még mindig az exed barátnője, akkor nem biztos, hogy lehet belőle komoly kapcsolat. Általában a barátnőknél az expasik mindig tabuk
2015. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!