Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David76 kérdése:

Szerelmes lettem az egyik legjobb haverom barátnőjébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész pár hónapja kezdődött, amikor az egyik bulin megismertem egy lányt aki már látásra is megtetszett és ahogy elkezdtem egyre jobban megismerni beleszerettem.Ezzel még nem is lenne gond, csakhogy az egyik legjobb barátom hirtelen összejött a lánnyal annak ellenére, hogy tudatában volt annak, hogy tetszik a csaj.. Azóta már eltelt két hónap és nem múlt el egy olyan nap sem, hogy ne gondoltam volna a lányra!Még akkor is rá gondolok, amikor egyáltalán nem kellene ilyet még nem éreztem egy lány iránt sem. Minden hétvégén együtt bulizunk a csajjal és az a rövid idő, amíg vele lehetek az felbecsülhetetlen.Nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy a lány mit érez de egyértelműen pozitív érzelmeket táplál irántam.A fiújával nem igazán találkoznak csak suliban.A haverom valószínűleg nem szereti igazán, csupán azért jött össze vele, hogy legyen valakije tehát csak hülyíti a lányt de ha ezt elmondanám neki akkor attól tartok, hogy elveszíthetem mindkettőjüket. Tudom van elég sok kérdés evvel a témával kapcsolatban, de mind mind más egy kicsit és úgy gondoltam, hogy az lesz a legtisztább, ha saját kérdést teszek fel.Bocsi ha hosszú lett, de ezt nem tudtam rövidebben leírni.

2014. dec. 1. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél tisztességes a lánnyal, de ne nyomulj rá. Ha valóban tetszel neki komolyabban, maga fog lelépni a sráctól.
2014. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy nem volt szép a haverodtól, hogy úgy ment rá a lányra, hogy közben tudta neked is tetszik. :/
2014. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!