Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyarországon azonos neműek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon azonos neműek házassága lehetséges-e?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A melegek és leszbikusok jelenleg házasságot köthetnek Argentínában, Belgiumban, Brazíliában, Dániában, Dél-Afrikában, az Egyesült Királyságban, Finnországban, Hollandiában, Izlandon, Kanadában, Luxemburgban, Norvégiában, Portugáliában, Spanyolországban, Svédországban, Új-Zélandon, Uruguayban, valamint Mexikóban Mexikóvárosban és Quintana Roo tagállamban, az USA számos tagállamában és (fővárosában). Izraelben és Mexikó jelentős részén az azonos neműek ugyan nem köthetnek házasságot, de teljes értékű házasságnak ismerik el a külföldön, illetve a Mexikóvárosban és Quintana Roo tagállamban azonos nemű párok által kötött házasságokat.
2015. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még nem vagyok 16 és azért akarok házasodni mert azt hallottam hogy ezt követően felnőttnek számítok. és ha ott kötöm meg a házasságot akkor itt magyarországon is érvényes? magyarán ténylegesen felnőttnek fogok számítani?
2015. jan. 8. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Az csak a fejlett országokban lehetséges, Mo. nagyon nem az. Van minden földi jó, de fejben nagyon a balkán még mindig!

Nem sok esélyt látok, hogy a köv. 10 évben engedélyezzék.

2015. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok májusba leszek 16.tavaly védelembe vettek ill.elvették a családi pótlékot és most megint van igazolatlanom. ha elakarnának vinni intézetbe lehet ellene valamit tenni?

16 évesen dolgozhatok közmunkán vagy ha megszüntettem a tanulói jogviszonyomat akkor a munkaügyi központba be lehet-e jelentkezni?

2015. jan. 8. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még 18,Te már az új törvény szerint 16 éves korodig vagy tanköteles vagyis hivatalosan bejelentkezhetsz a munkaügyibe csak legalább egy tanfolyamot végezz el vagy rendes iskolát az utóbbinál kapod a családit is és a nappali tagozatos cuccokat vagyis jobban járnál,ha iskolát végeznél rendesen nappaliban,mint a munkaügyin keresztül ...
2015. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora idióta vagy.....menj csak és b..zd el az egész életedet...
2015. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! okj-an elfogok végezni majd valamit,vagy ha kell akkor többet is.

de amint írtam is és iskolába biztos nem fogok járni most is csak problémáim vannak belőle..!

2015. jan. 8. 11:35
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi meg is lesz ;)
2015. jan. 8. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Az iskolából vannak problémáid? Már ne is haragudj, de te egy gyerek vagy. Tanulnod kéne a megnyílvánulásaid pedig elárulják, hogy csak egy lusta kamasz vagy akinek büdös az iskola
2015. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hagyjuk ezt a témát szia
2015. jan. 8. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!