Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon tényleg nem elérhető a lehetséges HIV-fertőzés utáni gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nagy-Britanniában nem győzik a veszélyeztetett csoportokat arról informálni, hogy ha pl. elszakad az óvszer és kiderül, hogy a partner HIV-pozitív, akkor minél előbb el kell menni egy HIV-klinikára, ahol olyan posztexpozíciós gyógyszert írnak fel, aminek az egy hónapon át tartó szedésével jó eséllyel elkerülhető a HIV-fertőzés. Tegnap egy ismerőssel való beszélgetés közben kiderült, hogy Magyarországon ilyen nem létezik, ez tényleg igaz? Hasonló esetben akkor az egyedüli dolog, amit az ember Magyarországon tehet az, hogy reménykedik hogy nem fertőződött meg? Ez elég kiábrándító.
2014. dec. 21. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon? Ne viccelj:D
2014. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nemrég lettem aids-es vagyis nemrég derült ki, és nekem is gondjaim vanak, külföldről kellene hozatni, azt javasolják
2014. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne már elérhető?

Ugyanolyan retrovirális szert adnak, mint valódi infekció esetén. Elérhető Magyarországon is.

2014. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!