Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kidobnátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kidobnátok a barátnőtöket egy ilyen "változás" miatt?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt a barátommal. A szőke hajamat, ma sötétbarnára festettem. Ő közölte, ha nem festetem vissza kidob. Normális????
2013. márc. 12. 20:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
20%

sztem itt nem a szinnal van probléma hanem azzal, hogy szokásodhoz hiven nem kérted k ia véleményét erről (se)

akkor viszont minek vagy vele, ha semmibe veszed amit mondana?

2013. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
34%
nem normális. értelmes ember módján is közölhette volna
2013. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
21%
Mesterséges intelligencia. Már okosabbnak akarsz tűnni mint ő? Ezért én is dobnálak!
2013. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
nem normális...emiatt senki nem szakítana...de ha ilyen bunkó akkor még azelőtt hagyd ott még mielőtt ő megtenné ;)
2013. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 fospuska ***** válasza:
kicsit szalajt a agyvelő,nem...?
2013. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Prof. Shevy biztos ismersz engem, hogy ennyire tudod kikérem e a véleményét és semmibe veszem azt. Mert nem így van!
2013. márc. 12. 20:11
 7/38 anonim válasza:
93%
Lehet, h nem gondolta komolyan, csak igy szeretne ravenni, h a visszafestesd szokere, viszont ez akkor is rohadt nagy parasztsag, es olyan mintha a pasinak hatalma lenne feletted, ezt ne hagyd!
2013. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd ott ha így parancsolgat! Szánalmas!
2013. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Valamiért úgy érzem, hogy a kedves párod vissza él a helyzettel.

Vagy is ezzel azt sugallja, hogy te neked alárendelt szereped van a kapcsolatotokban.


Férfi létemre gyengeségnek tartom ha ilyen és ehhez hasonló módon próbálja egy férfi érvényesíteni az akaratát.

Kijárt volna neki egy pofon, hogy helyre billenjen az esze, hogy észrevegye mit is jelent ez ami elhagyta a száját!

Magyarul: fenyeget, szankcionál!


Ahelyett, hogy kulturált ember lévén, megbeszélve a problémákat közös nevezőre jutna a dologban!

2013. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Aki látta eddig azt mondta milyen jól áll. Fodrász csinálta nem itthon barkácsoltam, szóval nem is csúnya. Untam festegetni, nem akartam szétroncsolni a szőkével, barna lettem ennyi az oka. Meglátott és a második mondta az volt, hogy ezt nagyon gyorsan csináljam vissza.
2013. márc. 12. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!