Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srác kiábrándul belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác kiábrándul belőlem, még belém tud szeretni?

Figyelt kérdés

pasi 20 éves

én 16 éves



2015. jan. 8. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem. És moss fogat lefekvés előtt
2015. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oooo pasi....zacsi.
2015. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja, hogy szereted, kanos, és nincs barátnője, akkor rögtön eszébe fog jutni, hogy te létezel, és rögtön jobb színbe fog látni addig, míg nem talál valakit, nálad jobbat.
2015. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szívünk lebeszélhető. Rá sosem."

Márai

2015. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy beléd szeret,mivel ez eddig sem történt meg.Maximum ahogy előttem írták,jó leszel neki,amikor hiánya van.Ritka esetben van rá némi esély,bár az inkább csak mesékben fordul elő.
2015. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha teszel érte,szerintem igen! 20f
2015. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalat. Nekem is volt egy ilyen csaj , hiába de nem tudtam újra szeretni. De amikor nagyon kanos voltam , jó volt elő venni. Amikor találtam egy másik nőt váltottam is.
2015. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!