Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok, akik egész fiatal korukban, illetve hogy majdnem első igazi szerelem után sokáig együtt maradtak, együtt vannak még mindig?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy például ha egy fiúval én összejövök, akinek még nem nagyon volt kapcsolata (velem ellentétben, akinek már volt egy pár kapcsolata, mind komolyabb,mind lazábbak), de mi nagyon jól megvagyunk, és tényleg szeretjük egymást, akkor elképzelhető hogy ez a dolog jóóó sokáig tartson? Nem fog benne előjönni az, hogy még nem élte ki magát, és nem akarja még magát elkötelezni hosszú időkre? Úgy félek ettől.
2012. nov. 26. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Előjöhet, de ha minden téren te tudsz neki lenni az igazi, akkor nem...

Mi például a barátommal olyan szinten összeillünk, hogy ez meg se fordul a fejemben, hogy ettől féljek. Tudom, hogy nálam jobb párt egyszerűen nem találhat magának. Ha ennek ellenére mégis valaki mást választ, az az ő baja... :D

(Mi is ugyanígy vagyunk egyébként, neki csak nagyon rövid kapcsolata volt, nekem komoly is, több éven át tartó)

Felesleges ezen görcsölni egyébként, ha valakinek már volt előtted akármilyen kapcsolata, attól még ugyanúgy megunhatna és vágyhatna másra ő is, szóval ez nem ettől függ.

2012. nov. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez erősen kor és beállítottság függő, de nem akarlak áltatni: valószínűleg előbb vagy utóbb előjön nála ez a dolog. Ilyenkor a legegyszerűbb ha megpróbálod kicsit elengedni, ha már nagyon húzza ez a dolog az agyát. Úgy képzeld el, mint az Elhajlási engedély c. filmben: Mivel elég valószínű, hogy tényleg szeret, az a gondolat, hogy bárki mással vagy akár csak futólag is és az irántad érzett szeretete újra hozzád húzza majd és elfelejti jó időre ezt az érzést. Persze elég ha kicsit könnyedebben kezeled és csak annyit teszel, hogy kevesebb időt töltesz vele, hogy hiányozhass neki.

Mindenesetre előre rágörcsölni erre az eshetőségre nem szabad, a közvetlen környezetemben is vannak nagyon szép ellenpéldák, pl. a gimis+általános iskolás koruk óta együtt lévő unokatesóm és a férje, akiknek most 3 gyerekük van és úgy tudom sohasem volt semmiféle félrehajlás a kapcsolatuk alatt.

Tehát szerintem ne ezzel foglalkozz, amíg nem érzel nála ilyet, ha pedig úgy sejted, hogy így érez, hozd szóba a dolgot és beszéljétek meg mindenekelőtt.


Sok szerencsét és boldogságot előre is.

2012. nov. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lila nyuszi ***** válasza:
100%
Ez a kiélés hülyeség annál aki képes elkötelezni magát a másiknak. Egyszerűen csak oda kell figyelni, hogy 25 évesen ne olyanok legyenek, mint a 30 éve házasok. Nem szabad hagyni ellaposodni, meg ismerni kell egymást és sokat kell szexelni.
2012. nov. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

16 és 22 voltunk, amikor összejöttünk. 6,5 éve vagyunk együtt.

Én vagyok a lány, nekem nem volt előtte senkim, neki volt 1-2 gyengébb próbálkozása.

Nem tudom mennyire számít hosszúnak a kapcsolatunk. Tervbe van véve házasság is, gyerekek is, majd eldől. Eddig minden jó. :)

Ne félj, ahogy esik úgy puffan, az események nagy részét nem lehet irányítani sajnos.

23/L

2012. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha elég erős egy kapcsolat akkor simán. De ez a két fél elhatározásától függ :D
2012. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!