Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem nem izgató hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem izgató hogy a legtöbb lányt le sem kell vetkőztetni mert már az utcán, első ránézésre látod az egész testét az intimebb részein kívül?

Figyelt kérdés

Egyre többen még a p***anadrágot is úgy veszik fel hogy a fenekük alsó része is kilóg. Nekem elviszi a kedvem attól hogy megismerjem a lányt, mintha már ismerném őt, úgy érzem.

23/F


2013. aug. 22. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

1: Ez nem kérdés.

2: Akkor gondolkodj el azon, nem a pasik vonzanak e jobban, ugyanis szerintem rohadt módon izgató, ahogy a heteró férfiak 99,9% szerint szintén.

Az megint másik kérdés hogy az ilyen nőkben nem a leendő gyerekeim anyját látom hanem csak egy csajt akit ortó módon büntetnék az ágyban, aztán ott is hagynám.

2013. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktor123456 ***** válasza:
100%
Mit akarsz rajta megismerni. Biosz albumban benne van a felépítése, az agyuk meg egy megismerhetetlen őskáosz. :-)
2013. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző nagyon jól leírta az agyuknak a felépítését! Ez brutális telitalálat volt!

A kérdésre rátérve, engem a végletekig fel tud izgatni ez a dolog, de szerintem így van ezzel a férfiak nagy része. Ha rajtam múlna, akkor először vinném ágyba őket, mert ha ez fordítva lenne, akkor már nehezen tudnék koncentrálni az ismerkedésre. De persze nem biztos, hogy minddel meg akarnék alaposan ismerkedni, aki ilyen vérforraló ruhában járkál. Érdekes, én azon is szoktam gondolkozni, hogy ennyire nem szégyenlősek.

2013. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Á engem nagyon feltud izgatni ha ilyet látok az utcán,pedig van barátnőm.
2013. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!