Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek benne, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek benne, hogy egy fiatal kis 14 éves szív is érezhet igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy fiatal vagy és azt se tudod mit érzel, pedig igen is tisztában vagyok vele, hogy iazán szeretem. Ő nem szeret viszont, de tudja, hog megőrülök érte. Mégis van, hogy fájdalmat okoz. Szóval ti hisztek benne?

2015. jan. 10. 17:57
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
teljesen mindegy hogy hány éves vagy... néha még a 20-30 évesek se vannak tisztában azzal hogy most szerelmes-e vagy csak szereti... :)
2015. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én mikor ennyi idős voltam, ugyanígy éreztem. Szerelmes voltam! Éveken keresztül. A mai világban kevés az igaz szerelem, pláne ilyen korban, de előfordul. Nekem ez az első nagy szerelem volt, bonyolult, fájdalmas. Együtt tudok érezni veled.
2015. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!