Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járjak vele vagy sem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele vagy sem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy velem egyidős fiú aki tetszik és kb. egy hete megmondta hogy tetszem neki és ezzel most nem tudok mit kezdeni mert nem nagyon ismerem. A barátaim azzal jönnek hogy mikor jövünk már össze és nem fogják fel hogy még nem nagyon ismerem és most már azt hiszik hogy csak jatszok vele... Facebookon szoktunk beszélgetni de nincs nagyon közös témánk :/ most mit tegyek? Szeretném jobban megismerni de úgy nem megy hogy a barátaim sürgetnek és azzal zsrolnak hogy ha összetöröm a szívet akkor annak nem lesz jó vége... És hogy tudjátok ő lenne az első pasim.

2015. jan. 11. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, akkor mi a fenéért kezdenétek el járni? Az a minimum hogy megismered és ha szimpatikus, akkor. Hány évesek vagytok, 12?
2015. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered akkor ne.

A barátaid meg zsarolnak?! Faja egy baráti társaság lehet.. Őket is passzolnam.!

2015. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mond meg a srácnak, hogy jobban meg akarod ismerni mielőtt döntenél erről. Randikon felesbe fizettek, akkor nem használod ki semmivel, mivel megmondtad mit akarsz, nem játszol az érzésével.

Aki ezek után beszól valamit azoktól szabadulj meg, agyhalottak.

2015. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van csak fiu
2015. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hét után már az a következtetés, hogy játszol vele?Na az nem semmi, értem a barátom 2 évvel ezelőtt 8 hónapig tepert, mire beadtam a derekam. Még mindig szerelmes vagyok belé, ami nálam teljesítmény, általában 1 és másfél év között értek véget a kapcsolataim, mert már nem voltam szerelmes emberileg, meg mégsem passzoltunk annyira, mint kellett volna.Most viszont még mindig tökéletes. Én a helyedben megkérdezném a srácot, hogy ha nem is ismer akkor ugyan mi tetszik bennem?Ha a külsődre használ valami jelzőt elsőnek pl: gyönyörű vagy, szép a hajad vagy bármi ilyesmi akkor az nem komoly valószínűleg nem a szó szoros értelmében TE tetszel neki, hanem a külsőd arra pedig nem érdemes egy kapcsolatot alapozni.Mondtad, hogy nincsenek közös témáitok sem így nehéz lesz de nem lehetetlen a helyzet.Mond a srácnak, hogy nem ígérsz semmit, fogalmad sincs, hogy ebből mi lehet de adnál neki egy esélyt szívesen megismernéd aztán vagy összejön vagy nem, ha neki ez így megfelel akkor jó ha nem akkor ennyi volt, nem érdemel meg. Az első barátodat jól válaszd meg, ne sürgesd az időt, hidd el jönni fog majd az a fiú,akinél ilyen kérdés fel sem merül majd, hogy járj-e vele.
2015. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. jan. 11. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos és tapasztalatból beszélek. Ne engedd, hogy befolyásoljanak a barátaid, mert abból csak baj lesz. Te döntesz és egyedül csak te.
2015. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!