Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki elfogadja, hogy van egy örök, elérhetetlen szerelmem és hajlandó ennek ellenére járni velem?

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy nincs, talán felesleges is volt feltennem ezt a kérdést. Azért tettem fel mégis, mert van valaki, akit már 1 éve szeretek teljesen reménytelenül. Sokszor próbáltam már elfelejteni, de csak ideig-óráig sikerült, mindig "visszaesem". Lassan belenyugszom, hogy soha nem fogok ettől szabadulni. Ugyanakkor nem szeretném az egész életemet az őutána való sóvárgással tölteni, szeretnék találni valakit. Eddig úgy voltam vele, hogy nem kezdek kapcsolatba senkivel, akit nem tudok legalább ugyanennyire szeretni, de lassan belátom, hogy ilyen nem lesz. A szerelemről le kell mondanom. Talán egy olyan férfi lenne nekem való, akinek szintén van egy reménytelen szerelme, és vigasztalnánk egymást... nem tudom. Tehát emiatt született a kérdés.

2015. jan. 11. 12:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem rajta rugózol 0-24-ben, és nem nekem panaszkodsz róla, meg nem hasonlítgatsz hozzá, akkor simán.
2015. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert egyszer dönt úgy Mr.Elérhetetlen hogy "na jó van gyere Lujza" és már röppensz is oda mert sosem szerettél belém mert én nem vagyok Mr.Elérhetetlen
2015. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenről kussolni kell!
2015. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
59%

#3


Akinek van esze úgyis rájön. Ha nem szeretnek hamar kiszúrod hogy nem szeretnek. A szeretet és a szerelmet nem lehet eljátszani.

2015. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen férfi.Gondolj bele fordított esetbe neked ez,hogy esne? Ha füttyent egyet az "elérhetetlen szerelmed " akkor meg ott hagyod az előzőt?


Miért annyira elérhetetlen? Szerintem inkább csak nem próbáltad meg magad tényleg túl tenni rajta.

2015. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem kussolnék róla. Nem tudnék ebben hazudni.
2015. jan. 11. 12:59
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is van egy elérhetetlen szerelmem, nem kellek neki, mert óvatlanul megbántottam, amit nagyon megbántam, de ő bezárult előttem. Szívesen kefélném a kérdezőt viszont heti 2x, nálam.
2015. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Így felesleges bárkivel is kapcsolatba bonyolódnod. Neki is rossz lesz meg neked is... Először felejtsd el szépen aztán kezdj bárkivel is...
2015. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
7-es: akkor is, ha a kérdező egy bányarém? XD
2015. jan. 11. 13:05
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Heteskének csak luk kell.
2015. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!