Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki soha nem találja meg a boldogságot egy férfi mellett? Én nem akarok így járni akkor inkább meghalok

Figyelt kérdés
Kedves és aranyos vagyok, de a párkapcsolataim sosem sikerültek úgy ahogy szerettem volna. Mindig szakítottak velem. Külsőre azt mondják inkább hogy szép és aranyos vagyok, ha bár az igaz hogy visszahúzódó vagyok. Privátot ne írjatok.
2014. ápr. 28. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
akkor halj meg
2014. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Pedig valaki megbecsüli az ilyen lányokat, biztos nem találkoztál még olyan fiúval.

Nekem is csak az ilyen lányok jönnek be.

2014. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Magadnak kell tudnod rá a választ. Ha el tudsz képzelni egy olyan partnert, aki mellett boldog lennél (és ezek az elvárások reálisak), akkor nincs olyan, hogy ne találd meg sohasem. Egyébként szép/cuki/visszahúzódó csajok nagyon vonzóak (legalábbis szerintem):D 18/F
2014. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

"Létezik olyan hogy valaki soha nem találja meg a boldogságot egy férfi mellett?"


Létezik. Ő az aki majd megtalálja a boldogságot sok férfi mellett.

2014. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Eddig mindig átlagos pasijaim voltak, egyik se volt egy szépfiú.
2014. ápr. 28. 16:48
 6/17 piriiiiii ***** válasza:
32%
Megtalálhatod nő mellett is.
2014. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ha előbb meghalsz, akkor már tuti nem fogod megtalálni.
2014. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Én is így vagyok vele. Egy barátnő volt, 19 éves vagyok, és úgy érzem sose találok senkit. Persze mindenki mondja hogy majd találok, de én tudom hogy nem, mert eddig mindenki elutasított, pedig sosem utaztam az egyéjszakás kalandokra, vagy hasonlókra. Én már eldöntöttem, ha 40 éves koromig nem találok senkit, öngyilkos leszek, hisz utána már úgyse lesz gyerekem, és az életem felesleegessé válik. sok szerencsét és kitartást
2014. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

férfiak nélkül nincs értéked és nincs semmi jó időtöltésed?


30+F

2014. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

8as te is debil vagy. gyógyíts rákosokat. annak van értelme. sírni nincs


30+F

2014. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!