Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elvárható, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárható, hogyha a kapcsolatban van valamelyik félnek hobbija például a férfi szeret focimeccsekre járni akkor a párja elkísérje őt? Vagy például a nő szeret operába járni és a férfi vele menjen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elvárni nem várható.

Egyébként az éremnek két oldala van: ha valamit én nagyon imádok, és a párom kicsit sem mutat iránta érdeklődést, az rosszul eshet, de ha ő annyira nagyon nem élvezi azt a dolgot, amit én, akkor van jogom ráerőltetni? Nem.

2014. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem várható el semmi, mert azt már nem szeretetből tenné a másik. Viszont, pl mint nálunk is, a barátom szereti a focit, én pedig nem, viszont leülök vele megnézni a meccset, mert ez is egy közös program, együtt vagyunk, máskor pedig volt, hogy olyat csináltunk, ami nekem volt kedvesebb, és neki kevésbé. Kompromisszum és közös megegyezés. :)

De azt is le lehet szögezni, hogy nem kötelező megnézni pl a meccset, addig másvalamivel is lefoglalhatod magad, vagy a pasi ugyanúgy elmehet a meccsre a barátnője nélkül, ebből nem kéne, hogy konfliktus legyen, csupán jó, ha megértjük, hogy a másik ezt nem szereti és ezt elfogadjuk.

2014. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az én esetemben egyébként olyan programról van szó, ami 3 havonta egyszer van háromhavonta nagy kérés hogy a párom rám szánjon 3-4 órát? Egyébként igen nem várható el de kompromisszumokat kell kötni és én úgy gondolom, hogy jól esik az embernek ha a másik érdkelődést mutat az iránt amit szeret és szerintem ennek oda vissza működnie kéne és megtehetné a másik, ha ezzel örömet okoz a másiknak. de lehet, csak én látom ezt így
2014. okt. 5. 13:27
 4/12 anonim ***** válasza:

és mi az program, ami igénybe vesz 3-4 órát? de ugye ez nem egy huzamba történik és van közte szünet vagy valami?

Én is azért ülök le a párommal meccset nézni, mivel tudom, hogy szereti, én meg őt szeretem, és azt a 90 percet meg kibírom, ő meg közben engem simogatni szokott, szóval így is el szoktunk lenni. :D

2014. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az lényegtelen most, 3-4 óra úgy hogy odamegyünk ott vagyunk hazajövünk. persze van szünet
2014. okt. 5. 13:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha aktív a dolog, akkor szerintem igen, különösen ha három havonta egyszer. Ha például focizik a pasi és meccse van, vagy énekkraba jár és koncertezik a lány, a párja legyen már ott, nézze meg hogy szerepel, akkor is ha nem érdekli az adott dolog olyan mélyen.


Ha passzív, akkor sztem nem kötelező, néha persze kedves gesztus, de most az, hogy ő néz valamit, és te nézed hogy ő nézi...hmm. Néhanapján simán, de ne várja el, az alap beállítás hogy tárosásgnak valami havert vigyen aki szintén fan.

2014. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elvárható de függ attól is ki mit és mennyire szeret. Ha én szeretek színházba járni, de tudom, hogy a páromnak ez csak nyűg nem kényszerítem rá akkor keresek olyan programot amit ő is élvez vagy legalább közömbös neki.

Ugyanígy ha pl tőlem elvárná, hogy kimenjek vele focimeccsre a tányért is hozzávágnám mert kifejezetten utálom a focit, meccseket, drukkereket (össze se jönnék ilyen pasival btw). Szóval ha tudom, hogy nem szereti nem erőltetem rá, ha semleges vagy érdeklődő akkor megkérem, KÉREM, hogy kísérjen el. hasonló viselkedést várok el velem szemben is.

2014. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mondjuk szerintem ha ez alapján választasz pasit, hogy szereti e a focit ott nagy hiba van.
2014. okt. 5. 14:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha téged is támadtak volna meg meccsről jövő drukkerek meg vágtak volna hozzád petárdát mert épp előttük mentél haza munkából, lehet neked se lenne kedved meccsre menni vagy olyannal járni akinek ez a "szórakozás".
2014. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
idióták mindenhol vannak ettől még nem rossz ember vki ha szereti a focit.
2014. okt. 5. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!