Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eddig nem volt ilyen. Hogy-hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem volt ilyen. Hogy-hogy változott? Így mutatja ki a szerelmét?

Figyelt kérdés

több mint egy éve vagyunk együtt

eddig nem, de mostmár ragaszkodó lett és mindent magára vesz és féltékenykedős lett

Miért? Így mutatja ki a szerelmét talán???????



2015. jan. 12. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem defektus. Szakíts vele!
2015. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok szakítani... Tudom, hogy szeret.. Csak ez kicsit zavaros..
2015. jan. 12. 10:22
 3/9 Hanariko ***** válasza:

Hát lehet, hogy így szeretné kimutatni, de nem ez a legjobb módszer rá. Főleg nem a féltékenykedés (bár annak is megvan a maga "bája", de csak ha mondjuk "poénkodva" csinálja és ezt mindketten tudjátok is)

Ragaszkodni is oké, de nem szabad túlzásba vinni.

Máshogy, alap dolgokkal, pl. odafigyeléssel, kommunikációval, apró gesztusokkal kell kimutatni a érzelmeket.


Meg az fura, hogy: "eddig nem". Most akkor miért? Vagy hogy-hogy? Szóvá tetted neki, hogy hiányolsz valamit?

2015. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet tudni.

A ragaszkodás lehet a szerelem jele is.

De a féltékenykedés annak is lehet a jele, hogy valami vaj van a füle mögött. Sokan féltékenykedéssel próbálják palástolni a félrelépésüket.

2015. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mostantól érez rá jogot, hogy körbepisilje a területét. én szólnék neki, hogy korán van még ehhez.
2015. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annyit kértem, hogy mutassa ki jobban a szerelmét.

úgy ragaszkodó, hogy oda jön hozzám ok nélkül puszilgat ès ölelget de néha kicsit zavaró.

A féltékenység meg, hohy mostanában akármilyen sráccal beszélek féltékeny.

Èn is csináltam egy hülyeséget ez előtt 10 hónappal. Mindj belinkelem.

2015. jan. 12. 10:49
 7/9 A kérdező kommentje:
2015. jan. 12. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:

tudom, hogy "radikális" hozzáállás, de szerintem célravezető.

ha valaki ragaszkodó, féltékeny, az az önmagába vetett bizalom, szeretet hiánya. ilyenkor az ember másoktól várja el, hogy szeressék és mindent megtesz, hogy legyen mellette valaki. ez nem szerelem, hanem önzőség. neki legyen jó mindenáron. nem érdekli, legalábbis nem tudatosítja, hogy közben megfolytja a párját. ilyenkor egy pofon (szakítás) kirángathatja az illetőt ebből az állapotból, ha pedig nem tanul belőle, az ő sara. persze a kérdésből nem derül ki milyen mértékű a féltékenység, de ha a kedves kérdezőnek feltűnt, ott már baj van. szumma-szummárum beszélj vele, ha azután sem változtat pedig szakíts. abszolút jótanácsnak szánom.

2015. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hanariko ***** válasza:

Ha már zavaró, akkor szólj neki. Nem baj, ha "ok nélkül" szeretget, de ha az Neked már sok, akkor beszéljétek meg.

Azt a hülyeségedet, amit belinkeltél... nem tudnám most hirtelen hova tenni, gondolom azóta nem történt hasonló.

Ez a fajta féltékenység nem jó, nem kéne hagynod. Neked se és Neki se tesz jót!

Beszéljetek!

2015. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!