Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre jobban látom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban látom azt, hogy a sok baráttal (vagy ismerőssel) rendelkező ember nem kompatibilis egy olyannal akinek alig van (vagy éppen nincs). Miért?

Figyelt kérdés

Kétfajta esetet tudok ebből is következtetni : ahol az a fél akinek nincsenek barátai, az teljesen rátelepszik párja életére (baráti körébe), folyton a nyakán lóg, nem hagyja még lélegezni sem. Illetve van az az eset amikor békénhagyja, tiszteletben tartja párja magánéletét, hagyja a barátaival lógni stb.

Az első eset, ha piócaszerűen tapad rám, nem működőképes. Viszont a másodikban nem értem mi a rossz, mi a gond.


Ti hogy vagytok ezzel? Befolyásol titeket az ha a párotoknak alig vannak barátai, vagy abszolút nincs neki? Ha zavar, miért? Főképp ha titeket enged ide-oda barátaitokkal, akkor miért zavar a dolog?



2015. jan. 13. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez így nem pontos... A helyzet hogy valaki szereti az embereket valaki nem és aki szereti az se biztos hogy sok ismerőse vagy barátja van... De egy ilyen jól kijöhet azzal akinek sok barátja van
2015. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az vagyok akinek alig van barátja... Női fél.

Neki meg a fél ország. És én igazából örülök neki, hogy vannak barátai nem úgy mint nekem.

Én hiába próbálkoztam mindig fenntartani a kapcsolatot, amíg én tettem lépéseket addig volt barátság. Amikor nem akkor ők sem léptek. Szóval már hagyom a fenében.


Viszont vannak olyan barátai páromnak akik az én barátaim is lettek. De olyan szinten, hogy nekem csak egy szavamba került és ott volt mellettem feltétel nélkül. Ami nagyon jól esett.


És minden egészséges embernek kellenek barátok, hogy egy kicsit lazulhasson, ezért nem is irigykedek amikor velük van, sőt olykor én buzdítom, hogy mennek el kör sörre a haverjaival, engedje ki a fáradt gőzt.

2015. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
Nekem nincs baráti köröm, ettől függetlenül nem tapadnék rá a páromra, mivel szükségem van egyedüllétre.
2015. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igaz mert ember és ember. Ismertem már olyan személyt is aki nagyon segitőkész, barátságos meg minden egyéb, és mégis alig volt valakije.

Ellenben ott van a sok bunkó senkiházi, annak meg van egy rakás hasonló barátja (vagy nem csak).


Tulajdonképpen a kérdés onnan ihletődött hogy fél hónapja megismertem egy fiút, szimpatikus meg minden, és neki sok barátja van, ismerőse meg mégtöbb. És egy alkalommal mikor találkoztunk mondta hogy neki mennyi barátja van, és hogy ő annó mennyire kikelt mikor voltak kinn kávézni két barátjukkal és annak a két barátjának csak ő meg a tesója volt az egyetlen haverja.

És aztán jön nekem azzal hogy nekem hány barátom van meg ilyenek... Kicsit hülyén éreztem magam, nincs sok barátom, sőt.


Szóval nem tudom...

2015. jan. 13. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg van az a szituáció, amikor a baráttal randelkező elfeledkezik magárol, és a párja ugy érzi ő egy epizodista csak, v. ő is el van felejtve!
2015. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem kéne, hogy ez gond legyen.

Nekem pl a párom is segített anno a baráti kapcsolataim megtartásában, de aztán nem működött a végén. Pedig az nagy szó, hogy egy férfi elkiséri a barátnőmet a plázába, úgy, hogy rühelli azt a helyet.


Nem tudom, hogy mi a baj, amiért nem maradnak meg a barátságaim... pedig igyekszek tenni érte... de már beletörődtem. Jön aki jön és megy aki megy az életemből.


Viszont az nem kéne, hogy egy párkapcsolatban számítson, hogy hány barátod van.

2015. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!