Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem volna? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem volna? Vagy csak én nem értem? 17/F

Figyelt kérdés

Hát valahol ott kezdeném hogy van egy lány osztály társam már kb 5-6 éve vagyunk osztálytársak. Eddig nem igazán érdekelt de ahogy elkezdődött ez a tanév felfigyeltem rá úgy komolyabban. Napi szinten beszélünk,jól kijovunk egymással, bírjuk egymást, elég sok mindent megbeszélt velem és in is vele. Kulsore és belsore is bejön bár tudom hogy reménytelenül és viszonzatlanul szerelmes évfolyam tarsunkba . Egyik beszélgetésben poenkodtunk és az volt a lényeg hogy ő azt mondta hogy nem tudná elképzelni hogy mi lenne ha beleszeretnek, ez ennyhen szarul esett. Ezen a héten meg azt kérte hogy szolitsam hercegnőnek, igen, jól olvastad, a lényeg hogy ez olyan kis poenkodos vicces volt de meg is olyan furcsa. Amikor beszélünk egyszer kétszer bokolunk egymásnak de mostanában olyan furcsa érzésem van mintha többet éreznék iránta, bár gondolom, ő csak barátként tekint rám és igen csak bent vagyok a barát zónában. Mondjam el neki és ezzel kockaztassam meg a barátságot, vagy egy próbát így is úgy is meg ér, vagy csak sokat képzelek bele? Elég zavaros, de remélem a lényeg kivehető a mondani valombol.


Ui.: bocs a helyes írási hibákért, telefonról írtam.



2015. jan. 16. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tudom mit erzel gyere bro meselj meg :D
2015. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a lényeget leirtam
2015. jan. 17. 00:01
 3/11 anonim ***** válasza:
egyebkent egy beprobalkozassal probalkozztalmar?
2015. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
100%

Nem zavaros.

Nem vagy egyedül az iyen érzéssel és dilemmával.

Nem könnyű válaszolni.

Én apránként közölgetném, hogy mit érzek. Ha nem jön be neki, nincs veszve az egész kapcsolat.

És lehet, hogy később Ő is...

(Ez az egész olyan szép!)

2015. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 nem,meg nem próbálkoztam meg egy beprobalkozassal

#3 jó meg minden, de érzelmileg elég szar

2015. jan. 17. 00:07
 6/11 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
100%
No, hát épp ezért szépen apránként!
2015. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors értelmes valaszokat.
2015. jan. 17. 00:10
 8/11 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
100%

Finoman, viccesen . . .

(Hogy mégis történjen valami, hogy legyen Tőle visszjövő információd. . . )

2015. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom :)
2015. jan. 17. 00:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyet válaszolj meg. Valóban úgy érzed, hogy barátok vagytok, vagy inkább a lelki szemetesládájának, a szegény visszautasított, "barátzónába" ragadt srácnak látod magad? Ez a nem mindegy. Az utóbbi esetre kár a "barátság" szót használni, mert köze nincs hozzá. Így ha ráhajtasz, az égvilágon semmit sem tehetsz tönkre.

Ha van már közöttetek egy erős barátság, akkor valóban kockáztatsz - mondjuk kockázat nélkül nincs siker. Így viszont, hogy a lány nem tud az érzéseidről, mondhat neked olyan dolgokat pusztán tudatlanságból, amik neked rosszulesnek :-( És ez, gondolom, neked nem jó. Te tudod, mit tudsz bevállalni és mit nem, de ha bepróbálkozol nála, akkor legalább tisztázzátok a dolgokat. És ha normális a lány, akkor még ha nem is járnál sikerrel nála, akkor sem fog téged elkerülni ezek után sem.

2015. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!