Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve van barátja de iszonyato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve van barátja de iszonyatosan bele szerettem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem az a megcsalós fajta, ezt is nagyon szeretem benne. Nagyon jó barátok vagyunk de én már nem tudok csak így nézni rá. Minden elkápráztat ami hozzá kötődik, egyszerűen már nem bírom ki. Nem tudom hogy reagálna rá ha elmondanám neki, nem merem megkockáztatni hogy ne lássam többet.
2014. nov. 28. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy némán szenvedsz tovább. Vagy elmondod, de akkor sanszos hogy megszakítja a barátságotokat.
2014. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Umaku ***** válasza:
Én nem tenném a helyedben. A barátság az barátság kicsi az eséje h úgy reagál rá ahogy azt te reméled :(
2014. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Iváncsi József válasza:
A barátságból könnyen harag lehet.
2014. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És milyen a lány külsőleg? lehet hogy ismerem
2014. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy amíg ezt érzem nem tudok más lányhoz se közeledni, próbáltam már ezt is, hogy hátha 'elfelejtem'.



Nem hiszem hogy ismered.

2014. nov. 28. 14:08
 6/6 anonim válasza:
Szerintem meg mondd el neki mert ha elmondod nem fogsz tovább reménykedni és ha nemet mondd tovább tudsz lépni. Belém is szerelmes egy fiú csak megbeszéltük hogy köztünk nem lehet semmi de attól még barátok maradtunk. Szóval sok szerencsét :)
2014. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!