Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kit válasszak? Hogyan döntsek? Mi alapján?

Figyelt kérdés

Bonyolult helyzetben vagyok és mielőtt bárki elküldene a francba komoly a dolog.

Azt hittem nem lehetséges eddig,de két férfit szeretek...Egyszerre(?)

A nem kívánom senkinek,hogy kerüljön ilyen helyzetbe...lehet kettőt szeretni(én sem gondoltam korábban) nyilván nem ugyanolyan.Az egyiket szereted igazán,régóta és úgy érzed mindig szeretni fogod,nem

okoznál neki fájdalmat(közben mégis megteszed) a másikkal meg minden tökéletesnek tűnik és összeugrik a gyomrod ha látod és izgalommal tölt el ha beszélhetsz vele és olyanná válsz,mint egy tizenéves,aki először szerelmes és közben vívódsz,hogy nem helyes amit csinálsz.

Körülbelül ezen megyek most át.Egy három éves párkapcsolatban voltam,minden rendben volt,párszor ő csókolózott más lánnyal,ami tüske maradt bennem,meg újabban alig volt időnk egymásra,de a vége felé megjelent a másik...Igaz egy éve ismerem,de most egy munka miatt találkoztunk és lassan beleszerettem...A párom szakított velem mert azt mondta látja rajtam hogy szeretem a másikat,ami igaz is,viszont a szakítás után két nappal már ott tartott hogy megbánta a szakítást és szeret...Közben a másikkal volt két randink,mindkettő nagyon jó volt,szeretek vele lenni,látom benne azt a bizonyos valamit.Vele különösebben két csókon kívül nem történt más.

Mindkettő iránt érzek,ha a volt páromra gondolok eszembejut a sok emlék és elszomorodok hogy nincs velem,viszont ha a másikkal vagyok jól érzem magam,néha eszembejut hogy az exnek fájdalmat okozok ezzel és ez nagyon szar érzés.

Napok óta bőgök mint egy hülye gyerek mert nem tudom mit tegyek,mindkettőre szükségem van,viszont érthető módon egyikkel sem akarok játszani és szerető kizárva...

Mit gondoltok



2015. jan. 17. 04:42
 1/7 anonim válasza:

Én tudo miba helyzet.

Van az első fiu,akivel régóta szeretitek egymás.

Ennek a fiunak valószínű,hogy te vagy az élete.


És most jött egy helyes fiu,aki tönkretesz mindent.

A puncid irányít!

2015. jan. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a régi párod mellett nem érezted jól magad, vagy nem tudtál vele önmagad lenni, akkor az lehet, hogy most jön ki. Hogy ráakadtál egy olyanra, akivel tényleg jól érzed magad. Félsz a váltástól, pedig az lenne a helyes, hiszen a másikkal közelebb vagy önmagadhoz.
2015. jan. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig az mondom, hogy nem lehet beleszeretni valakibe úgy, hogy közbe mást szeretsz! Szerintem te már nem szereted annyira a volt párodat csak magadnak se mered bevallani mert az a 3 év az 3 év
2015. jan. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló, de az első srác mindig visszahúzott, biztonságot adott, tiszta szívből szerettem, a második meg valami újdonság, helyes, okos, meg az, hogy mivel friss ismeretség teljesen oda volt értem. Én felismertem ezt és maradtam az elsőnél, nem csináltam hülyeséget, de a saját életedről neked kell döntened, te ismered a kapcsolataidat és az érzéseidet.
2015. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Az akkori párommal együtt éltünk, aztán jött egy srác aki borzasztóan elvarázsolt, vele kb fél évig ment a macera mert azt akarta hogy szakítsak a párommal... Nagy nehezen felfogta hogy ez nem fog megtörténni, de mialatt vele voltam elfoglalva, a párom érzelmileg kiégett mellettem a sok kudarcélmenytől, mivel alig foglalkoztam vele... Igy szakítottunk a párommal, külön költöztünk, szerencsére barátok maradtunk... Én pedig szembesültem vele, hogy amit a másik srác iránt éreztem, az csak illúzió volt.
2015. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítani kell az elsővel, mert nem őt szereted, az egy langyos kapcsolat már. Az természetes, hogy visszakérné magát, hiszen senki sem tudja olyan könnyen elviselni a szakítást, de te a másikat szereted, lehet, beleszerettél, ezért - még ha a másikkal is szakításra kerül a sor, évek múlva - akkor is vele folytasd.
2015. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!